Świętujemy 25. urodziny Radia ZET! Co dla Was mamy?

Radio ZET ma już 25 lat! Przez cały ten czas gościliśmy największe gwiazdy polskiej muzyki, wysłaliśmy Was na setki koncertów i ale przede wszystkim dzięki radiu mogliście usłyszeć tysiące piosenek, które pokochaliście. Dziś, jak przystało na urodziny, zamierzamy świętować! Przyłączacie się?

Tak naprawdę to nasze 25 urodziny świętujemy już od wielu miesięcy - rozdaliśmy 25 samochodów (!), tańczyliśmy ZET Dance, wybraliśmy przebój 25-lecia Radia ZET i bawiliśmy się z Wami przez wiele tygodni podczas trasy koncertowej Lata ZET i Dwójki.

A teraz z okazji urodzin mamy dla Was mnóstwo antenowych niespodzianek. Będzie się działo! Wpadną do nas prowadzący, którzy kiedyś pracowali w Radiu ZET, m.in. Mariusz Rokos, który prowadził przed laty Komputerową Listę Przebojów oraz były prowadzący poranka, Irek Bieleninik. Panowie powspominają dawne czasy, o początkach radia opowie Wam też Marzena Chełminiak.

Swoją wizytę zapowiedziała również Halina Mlynkova, a po 18 w programie ZET na Punkcie Muzyki będziemy mieli dla Was niespodziankę, więc bądźcie czujni!

Przez cały dzień będziecie mogli też posłuchać naszych starych radiowych jingli. Mamy nadzieję, że wywołają u Was miłe wspomnienia :) A może chcecie dowiedzieć się więcej o Historii Radia ZET? Pamiętacie kampanię reklamową z Madonną? Albo Robbie’ego Williamsa zapowiadającego „Czułe granie” w Radiu ZET? Wybierzcie się z nami w niezwykłą podróż i sprawdźcie, co się u nas wydarzyło w ciągu ostatnich 25 lat!

Ponadto w naszej urodzinowej Loterii czekają na Was wspaniałe nagrody. Do wygrania najmniej 25 tysięcy!!! Przez cały dzień będziecie też mogli rozwiązywać zagadki związane z Radiem ZET podane na antenie. Mamy dla Was urodzinowe koszulki i płyty.

Złóż urodzinowe życzenia Radiu ZET

Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej już złożyły Radiu ZET życzenia. Wy też możecie to zrobić! Napiszcie, czego nam życzycie z okazji 25 urodzin i wyślijcie do nas. A może macie jakieś wyjątkowe wspomnienie związane z Radiem ZET? Czekamy!!!

Świętujcie z nami 25 urodziny Radia ZET!

Więcej: