Miłe i rozczulające... Czego dzieci życzą Radiu ZET na 25. urodziny?

Tego byśmy się naprawdę nie spodziewali. 25. urodziny obchodzi się tylko raz, a życzeń z tej okazji nigdy za wiele. 100 lat życzyli nam już zespół Red Lips i znany kierowca rajdowy - Krzysztof Hołowczyc. Otrzymaliśmy jednak życzenia, które nas bardzo wzruszyły...

To miłe, kiedy wszyscy pamiętają o Twoich urodzinach, bo to przecież takie wyjątkowe wydarzenie. Jeszcze milej robi się na sercu, kiedy to dzieci składają Ci życzenia. Są w tym takie prawdziwe, słodkie i jednocześnie nieśmiałe, że aż nie potrafisz się nie wzruszyć. Tak też było z nami :)

Wystarczy posłuchać tych smyków, a uśmiech od razu wraca na swoje miejsce. Może nawet i łezka w oku się zakręci?

25 lat Radia ZET

To już 25 lat, kiedy jesteśmy z Wami. W naszym Radiu wiele się dzisiaj działo - było sporo konkursów, jeszcze więcej gości i zdjęć. Do wszystkiego dorzuciliśmy symboliczną lampkę szampana i przepyszny kawałek tortu - tak na osłodę - no i oczywiście sporo kawałków muzycznych z okrągłych 25 lat :) 

Jeśli uważnie nas dzisiaj słuchaliście, to z pewnością udało Wam się wyłapać wiele ciekawych anegdotek, znajome głosy radiowe, a także nowe-stare jingle. Jedno jest pewne - my się nigdzie nie ruszamy. Będziemy z Wami przez kolejne 25 lat, 50, a może nawet i 100 lat :)

Więcej: