25. urodziny Radia ZET. Zobaczcie, jak świętowaliśmy! [ZDJĘCIA]

28 września to naprawdę bardzo ważny dzień dla Radia ZET. Wczoraj obchodziliśmy swoje 25. urodziny. W ten szczególny dzień mieliśmy dla Was wiele niespodzianek :)

Jedni narzekali, że znowu przyszedł poniedziałek, drudzy rozpaczali, bo podobno wczoraj miał byś kolejny koniec świata. A trzeci (czyli my) świętowali urodziny! :) Ci z Was, którzy są z nami niemal od samego początku, na pewno kojarzą, jak nasze radiowe jingle zmieniały się na przestrzeni tych wszystkich lat. Wczoraj zrobiliśmy sobie małą wycieczkę w czasie i wróciliśmy do dawnych nut.  

Niezwykli goście Radia ZET

Radio to nie tylko muzyka, ale również ludzie, którzy w nim pracują. Przed drzwiami wejściowymi na każdego czekał wesoły "ludek", który witał wchodzących do Radia ZET. Najbardziej ucieszył się z tego Marcin Sońta. Stwierdził, że wreszcie odnalazł bratnią duszę :)

Niezwykły gość Radia ZET

Z kolei zaraz za drzwiami mieliśmy prawdziwy tor przeszkód :) Widok tylu balonów wynagrodził poranne wstawanie, przeciskanie się między ludźmi w autobusie i stanie w korkach!

Urodziny Radia ZET

Wczorajszego dnia mieliśmy mnóstwo niespodzianek i prezentów dla Was! Mogliście wygrać m.in. limitowaną edycję płyt i koszulek na 25-lecie Radia ZET. Pochwalcie się, komu udało się zgarnąć taką paczką! :)

Niespodzianki od Radia ZET

Halina Mlynkova w Radiu ZET

W porannym programie Dzień Dobry Bardzo, gościem Agi i Tomka była Halina Mlynkova. Podczas tegorocznych koncertów Lata ZET i Dwójki zaprezentowała swój najnowszy utwór "Zabiorę Cię". Świetnie sprawdziła się również u boku Tomka Kammela w roli prowadzącej. A wiecie, że wokalistka występuję również w 6. edycji The Voice of Poland?

Halina Mlynkova w Radiu ZET

Irek Bieleninik i Dzień Dobry Bardzo

A pamiętacie Irka Bieleninika? Nie tak dawno temu prowadził poranny program ZETki. Zajmował się również "wkręcaniem" ludzi :) Robił im telefoniczne żarty tak jak Kamil Nosel. Nasz niezawodny duet - Aga i Tomek - powspominał z Irkiem dawne czasy. A jeśli uważnie słuchaliście ich rozmów, to pewnie poznaliście kilka anegdotek.

Irek Bieleninik w Radiu ZET

A w programie od Ucha do Ucha...

Podczas gdy całe Radio ZET świętowała, to w studiu u Marcina Sońty od początku przesiadywał Szymon Majewski. Chłopaki naprawdę świetnie razem się bawili :) Szymon nie byłby sobą, gdyby nie zabawiał słuchaczy "sucharkami".

Michałowski i Korościel na czele

Smyki z 5. piętra potrafią rozbawić nawet najbardziej ponurego człowieka. Szczególnie wtedy, gdy świętują 25-lecie Radia ZET. Nie dość, że najedli się helu (dosłownie!), to jeszcze trudno im było opanować śmiech. Tym razem postanowili pożartować sobie razem z Rafałem Bryndalem, a także Szymonem Majewskim (ten to naprawdę wszędzie się wciśnie). 

A gdyby ktoś nie słyszał, to właśnie w audycji Uważam ZET Pani Małgosia wygrała 250 tys. zł. Z wrażenia aż nie mogła wydusić z siebie słowa! 

Michałowski i Korościel na czele
Michałowski i Korościel na czele

A jeśli mowa o Szymonie Majewskim... Wyobraźcie sobie, że wiecznie uśmiechnięty i szalony człowiek cały dzień biegał z głowa w... balonach - dosłownie! Nie wierzycie? Mamy niezbite dowody! :) 

Szymon Majewski

Radiowe słodkości na 25. urodziny Radia ZET

Jedni pracowali w pocie czoła, a drudzy zajadali się słodkościami na 5. piętrze Radia ZET. Była garść przemówień, chwila wzruszeń, szampan i... przepyszny tort! Wczoraj wszyscy mieliśmy urodziny :) 

Radiowe słodkości

Archiwalne zdjęcia Radia ZET

Jeśli macie ochotę wybrać się w jeszcze jedną podróż do przeszłości, zajrzyjcie do galerii ekipy Dzień Dobry Bardzo, która ma aż 30 pięknych wspomnień :)

Finał w ZET na punkcie Muzyki

Przez całe wakacje decydowaliście o tym, które kawałki powinny trafić na naszą urodzinową listę przebojów. W ciągu dnia mieliście okazję posłuchać 100 największych przebojów Radia ZET z 25 lat działalności naszej rozgłośni. Marcinowi Wojciechowskiemu przypadła prezentacji złotej 10-tki.

Waszym zdaniem przebojem nr 1 jest "Scarlett" zespołu LemON. Stąd też niespodzianka od prowadzącego ZET na Punkcie Muzyki... W studiu nagraniowym pojawił się właśnie zespół LemON, który zagrał ten kawałek w akustycznej wersji na żywo :)

Złóż urodzinowe życzenia Radiu ZET

Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej już złożyły Radiu ZET życzenia. Wy też mogliście to zrobić! Wysłaliście do nas mnóstwo życzeń, za co Wam serdecznie dziękujemy. Jesteście najlepsi!

Kto złożył życzenia Radiu ZET?

25. urodziny ma się tylko raz. Z tej okazji wielu wokalistów złożyło Radiu ZET życzenia. Przez cały dzień, nasi prowadzący raczyli Was urodzinowymi słowami m.in. od Red Lips i Krzysztofa Hołowczyca:) Kto jeszcze nas dzisiaj wywołał?

Więcej: