Gwiazda światowego jazzu z polskimi muzykami na BMW Jazz Club!

Saksofonista i kompozytor światowego formatu Branford Marsalis będzie gwiazdą jubileuszowej edycji BMW Jazz Club. Wystąpi na scenie w zaskakującym repertuarze i co najważniejsze - z gwiazdami polkiej sceny muzycznej.

Na początku grudnia będziecie mogli zobaczyć 3 koncerty - 3 grudnia w Bielskim Centrum Kultury, 4 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie i 7 grudnia w Filharmonii im. Karłowicza w Szczecinie. Projekt bedzie nosił tytuł „Bezgranicznie”. Branford Marsalis zagra z takimi gwiazdami jak Anna Maria Jopek (która już wcześniej pracowała z artystą przy płycie „ID”),  Mino Cinelu, Maria Pomianowska, Adam Strug, Atom String Quartet, Marcin Wasilewski, Robert Kubiszyn i Pedro Nazaruk. 

Dowiedz się więcej o koncertach!

BMW Jazz Club to jeden z najbardziej prestiżowych cykli muzycznych w Polsce. Pierwsze BMW Jazz Club powołali w 2006 r. na zaproszenie BMW Group Polska: Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński. Przez wiele lat zaproszenie do kolejnych edycji przyjęli m.in. Richard Bona, Tito Paris, Urszula Dudziak, Grzegorz Turnau czy Stanisław Soyka.

 

Więcej: