EuroZET jeszcze inaczej: Blog Tomasza Zimocha w Radiu ZET

EuroZET jeszcze inaczej, czyli Tomasz Zimoch w Radiu ZET to nic innego, jak blog popularnego komentatora sportowego i miłośnika piłki nożnej.

Tomasz Zimoch dołączył do zespołu Radia ZET i prowadzi w nim swój piłkarski magazyn. Radiowiec komentuje wszystkie bieżące sprawy dotyczące trwających Mistrzostw Europy. W programie Zimocha nie brakuje też spojrzenia na Euro 2016 z nieco innej strony. Popularny komentator wraz ze swoimi gośćmi porusza najbardziej nurtujące pytania dotyczące trwających mistrzostw.

"Bo to już jest koniec..."

"Słów kilka o przedwczesnym finale, czyli mecz Niemcy - Francja okiem popularnego radiowca"

"Tomasz Zimoch o największej niespodziance Euro 2016 - Islandii"

"Portugalia - Walia i Niemcy kontra Francja. Tomasz Zimoch o półfinałowych zestawieniach"

"Tomasz Zimoch o odpadnięciu Reprezentacji Polski..."

"Tomasz Zimoch i portugalski kibic o dzisiejszym ćwierćfinałowym meczu Polska- Portugalia"

"Niektórzy się nim zachwycają, inni go po porostu nienawidzą. O kapitanie Portugalii Ilona Felicjańska i Tomasz Zimoch"

"Tomasz Zimoch i Olaf Lubaszenko o meczu Polski ze Szwajcarią oraz o szansach polaków w meczu z Portugalią"

Tomasz Zimoch wraz z popularnym aktorem i miłośnikiem piłki nożnej Olafem Lubaszenko wrócili do sobotniego meczu Polaków ze Szwajcarią. Aktor przyznał, że nie poddałby się tak dużej odpowiedzialności, jaką było wykonanie rzutu karnego.

Poza tym gość naszego radiowca skomentował szanse naszych orłów w meczu z Portugalią oraz powiedział o swojej taktyce, którą planuje zastosować w nadchodzącym pojedynku naszych reprezentantów.

"Komentarz Tomasza Zimocha do decydującego karnego Krychowiaka"

Polska pokonała Szwajcarów w sobotę (25.05) po serii jedenastek, a tę decydującą wykorzystał Grzegorz Krychowiak. Posłuchajcie, jak Tomasz Zimoch komentuje decydującego karnego w wykonaniu środkowego pomocnika naszej reprezentacji.

Uwaga! Materiał może wywołać solidne ciarki na ciele oraz wycisnąć konkretną porcję łez.

"Tomasz Zimoch i Kabareciarze o 1/8 finału Euro 2016"

Euro 2016 wkracza w kolejną fazę! Kolejne karty zostały rozdane. Wiemy już, kto zaskoczył, kto zawiódł oraz znamy wszystkie pary 1/8 turnieju. Tomasz Zimoch wraz ze swoimi gośćmi trzyma rękę na pulsie i na bieżąco śledzi wydarzenia z Francji.

"Zimoch i Balcerowicz przed meczem z Ukrainą"

Euro 2016 rozkręca się w najlepsze, a Tomasz Zimoch razem z nim. Sportowy komentator ma rękę na pulsie od pierwszego gwizdka na tegorocznym turnieju. W programie Tomasza Zimocha EuroZET jeszcze inaczej nie brakuje spojrzenia z innej strony na trwający turniej. Popularny miłośnik piłki nożnej komentuje na bieżąco wszystko to, co dzieje się na francuskich boiskach.

EuroZET jeszcze inaczej, czyli Tomasz Zimoch w Radiu ZET! Codziennie po 10 

Więcej: