8 powodów, żeby się uśmiechnąć, czyli Dzień Uśmiechu w Radiu ZET

2 października jest Międzynarodowym Dniem Uśmiechu. I nawet nie musimy się w tym dniu specjalnie do tych uśmiechów zmuszać. Po pierwsze - jest piąteczek, a po drugie - mamy taką świetną ekipę prowadzących, że uśmiech sam ciśnie się na usta!

Powód 1: piąteczek

Czy to już nie jest powód, żeby się uśmiechnąć? Myślimy tylko o tym momencie, kiedy przestaniemy się przejmować, terminami, raportami, obowiązkami i po prostu usiądziemy wygodnie w fotelu albo zrobimy sobie weekendowy wypad. Chociaż oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niektórzy pracują też w weekend - przecież radio też gra 7 dni w tygodniu. Ale i tak ten piątek ma coś w sobie, nie sądzicie?

Powód 2 i 3: porankowy duet

Na pewno znacie ekipę  Dzień Dobry Bardzo - Agnieszkę Kołodziejską i Tomka Florkiewicza. Oni wstają najwcześniej (codziennie ścigają się, kto będzie w pracy pierwszy) i starają się jak mogą, żebyście wstawali w dobrych nastrojach. Wierzcie lub nie, ale uśmiech Agi to jest po prostu zaraźliwy!

Powód 4, 5 i 6: Sońta i goście

Marcin Sońta z Od Ucha do Ucha, biorąc pod uwagę nazwę swojego programu, powinien być wręcz twarzą tego święta. A dzisiaj wpadł się do niego uśmiechnąć nawet Szymon Majewski, ale uwaga - nie przyszedł sam. Odwiedziła nas sama Magda Majewska, żona Szymona. Takie niespodzianki lubimy! Bo czy to to nie jest powód, żeby się uśmiechnąć?

Powód siódmy i ósmy: Panowie z Uważam ZET

Nikogo chyba nie trzeba zapewniać, że wystarczy między 14 a 18 włączyć radio, żeby się uśmiechnąć :) Damian Michałowski i Michał Korościel już o to zadbają.  A gdy słyszymy, jak w naszej Loterii po 17 rozdają samochody i wielkie pieniądze i cieszą się ze zwycięzcami co najmniej, jak gdyby to oni sami wygrali, to uśmiech sam się pojawia :) 

I proszę - macie 8 powodów, żeby się uśmiechnąć. Oto one:

Słuchajcie nas codziennie od 6… z uśmiechem ;)

Więcej: