Dzień Dziecka z Radiem ZET. To była niezwykła impreza!

Z okazji Dnia Dziecka przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Radio ZET przygotowało niezwykłą imprezę dla dzieci i rodziców. Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń!

Zobacz relację z niezwykłego pikniku z okazji Dnia Dziecka z Radiem ZET.

Dzień Dziecka od A do ZET

W weekend 30-31 maja Radio ZET zorganizowało razem z Pałacem Kultury i Nauki niezwykłą imprezę z okazji Dnia Dziecka. Motywem przewodnim tego święta był świat maszyn oraz przyroda. Przestrzeń wokół Pałacu Kultury i Nauki wykorzystano do stworzenia największego pikniku w Polsce. Rodzice i dzieci bawili się wyśmienicie!

Zobacz, jak przebiegała impreza.

Atrakcje w Dniu Dziecka z Radiem ZET

W czasie imprezy na dzieci czekało wiele atrakcji, które łączyły naukę i zabawę. Przewodnikami tego dnia byli Inżynier Max i Farmer Alek, którzy wprowadzali najmłodszych w świat nauki i rolnictwa.

Dzieci mogły poznać ponad 40 różnych maszyn budowlanych i rolniczych. Nie tylko je oglądały, ale z przyjemnością wchodziły na traktory, a nawet koparki i wozy strażackie!

Innymi atrakcjami było malowanie twarzy na wzór postaci bajkowych, gry zespołowe czy dmuchane zjeżdżalnie. Dużą popularnością cieszyła się tak zwana strefa produkcji żywności, w której dzieci mogły własnoręcznie przygotować ciasto na chleb oraz zrobić ser. Poznały także proces powstawania soków naturalnych.

Szczęśliwe dzieci i zadowolone mamy

Ogromna ilość atrakcji spowodowała, że dzieci były bardzo zadowolone z imprezy. Rodzice cieszyli się, że przez zabawę ich pociechy mogły nauczyć się nowych rzeczy dotyczących nauki i przyrody.

- Wszystko jest fajne! - wyznały dziewczynki, a ich mamy dodały, że impreza to strzał w dziesiątkę! 

Więcej: