Fundacja Radia ZET zebrała dzięki Wam półtora miliona złotych. Dziękujemy!

Podczas akcji „Podaruj Serce Pod Choinkę”, która trwała niespełna 19 dni, Słuchacze Radia ZET oraz Radia ZET Chilli i Radia ZET Gold wysłali tysiące SMS-ów, z których dochód - półtora miliona złotych zostanie przeznaczone na leczenie dzieci z wadami serca. 

Dzięki Waszej pomocy Fundacji Radia ZET uda się sfinansować operacje Kasi, Magdy, Bartka i Wiktora, ale i 4-letniej chorej na serce Mai z Trzebiatowa. Operacja Wiktora odbędzie się zaledwie kilka dni po zakończeniu zbiórki! Zebrane środki posłużą także do kupna sprzętu dla 3 szpitali - we Wrocławiu, Zabrzu i Ustrzykach Dolnych. Dzięki Wam uda się kupić m.in. 5 kardiomonitorów, 2 skanery naczyniowe (to szczególnie ciekawe urządzenie, które pozwala bez kłucia dziecka znaleźć żyłę; dzieci mniej cierpią), urządzenie do nieinwazyjnego pomiaru rzutu serca, defibrylator, pulsoksymetry i inhalator.

Serdecznie dziękujemy za każdy rodzaj pomocy i przypominamy, że przez cały rok możecie wpłacać środki na konto Fundacji Radia ZET, która pomaga dzieciom z wadami serca. 

Jeśli chcecie, możecie wpłacić pieniądze na specjalne konto: 42 1840 0007 2213 3200 0810 1619 Bank: SOCIETE GENERALE
Oddział w Polsce, ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa.

Jeszcze raz, w imieniu Fundacji Radia ZET, z całego serca DZIĘKUJEMY!

Więcej: