Byliśmy na konferencji zapowiadającej Sylwestra z Dwójką i Radiem ZET!

Już po raz kolejny spotkamy się na Sylwestrze z Dwójką i Radiem ZET. We Wrocławiu usłyszycie największe polskie gwiazdy i kilku zagranicznych gości. Musicie być tam z nami!

To będzie wyjątkowy Sylwester! W związku z tym, że Wrocław w 2016 roku będzie Europejską Stolicą Kultury, noc sylwestrowa upłynie pod hasłem „Europa bawi się we Wrocławiu”. 

Impreza potrwa aż 6 godzin, a na wrocławskim rynku zobaczymy największe gwiazdy polskiej muzyki. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Margaret, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, Hey, IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Rafał Brzozowski, chór Sound’n’Grace,  Kasia Popowska, Ewelina Lisowska, Natalia Schroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Natalia Przybysz.

Na scenie wystąpią też zagraniczne gwiazdy: Kate Ryan, zespół OMD i The Stranglers. 

Fani The Voice of Poland będą mogli posłuchać też wykonań uczestników tegorocznej edycji. Na scenie zobaczymy finałową czwórkę: zwycięzcę show Krzysztofa Iwaneczko, Anę Andrzejewską, Williama Prestigiacomo i Tobiasza Staniszewskiego.

Całą imprezę poprowadzi zgrany team: Halina Mlynkova, Tomasz Kammel i Maciej Musiał, a dołączy do nich Marcelina Zawadzka, prowadząca programu „Pytanie na Śniadanie”.

Specjalną rolę do odegrania będzie miał też Damian Michałowski, prowadzący programu „Uważam ZET”. Po raz pierwszy przy scenie głównej odbędzie się „europejska domówka”, na której bawić się będą zagraniczni goście z przeróżnych europejskich krajów. Opowiedzą o tym, jak obchodzi się Sylwestra w ich ojczyznach, a Damian Michałowski poprowadzi dla Was specjalną relację z tej prywatki. 

Musicie być z nami we Wrocławiu! 

Zapraszamy na Sylwestra z Dwójką i Radiem ZET 31 grudnia, o godzinie 20.00!

Więcej: