Jesienne nowości w Radiu ZET!

„Gość Radia ZET” z Konradem Piaseckim, Tomasz Zimoch z autorskim programem podsumowującym najważniejsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia, „Śniadanie w Radiu ZET” przygotowywane wspólnie z Polsat NEWS oraz Witold Lazar jako prowadzący weekendowe poranki to tylko część nowości, które znalazły się w jesiennej ramówce Radia ZET.

Od września do doskonale znanych słuchaczom pozycji programowych Radia ZET dołączają nowości. Od 5 września „Gościa Radia ZET” poprowadzi Konrad Piasecki. Codzienne rozmowy z najważniejszymi politykami i ekspertami tradycyjnie po 8.00. Stałym elementem poranka „Dzień dobry bardzo” będą najbardziej absurdalne niusy znalezione w sieci przez Kamila Nosela. „Nosel odkrywa internety” od poniedziałku do piątku po 9.40.

W „Uważam ZET” po 16.15 pojawi się „Ojciec redaktor, czyli wesołe jest życie tatuśka” – rozmowy z przymrużeniem oka o doświadczeniach młodych ojców – redaktora Michała Korościela i początkującego w tej roli – redaktora Damiana Michałowskiego. O godzinie 17.00 „Wydarzenia dnia”, czyli wydłużone wiadomości podsumowujące, to co działo się w kraju i na świecie.

Od 21.00 do 23.00 Justyna Dżbik-Kluge i Marcin Łukasik zaproszą na radiowy talk-show „Halo ZET” z udziałem słuchaczy. Tematy ważne i mniej ważne, ale zawsze rozpalające gorące dyskusje. Po 23.00 godzinny program Marcina Łukasika „ZET do zakochania”, czyli piosenki o miłości i do miłości.

W drogę!” to nowy weekendowy poradnik Tomasza Michniewicza, który opowie o najciekawszych miejscach w Polsce, które trzeba koniecznie odwiedzić. Premierowe odcinku w piątki (12.40), soboty i niedziele (8.20).  

Poranki „Dzień dobry weekend” (sobota 6.00-10.00 i niedziele 6.00-9.00) poprowadzi Witold Lazar, który przeszedł do Radia ZET z Radia ZET Gold. Sobotnia „Lista przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego o godzinę dłuższa – od 18.00 do 21.00, a w niej TOP 30 piosenek wybieranych przez słuchaczy.

Niedzielną nowością będzie „Śniadanie w Radiu ZET”, które zastąpi „7 dzień tygodnia”. Program publicystyczny przygotowywany wspólnie przez dziennikarzy Radia ZET i Polsat NEWS. Jego gospodarzami będą wymiennie: Beata Lubecka (Polsat NEWS) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat NEWS). Do usłyszenia między 9.00 a 10.00 w Radiu ZET i obejrzenia w telewizji Polsat NEWS.

Do zespołu Radia ZET na stałe dołącza również Tomasz Zimoch. W niedziele od 20.00 poprowadzi godzinny „Magazyn sportowy Tomasza Zimocha w Radiu ZET”. Premierowy odcinek 11 września. Tuż po nim dwugodzinne spotkanie z Piotrem Sworakowskim, czyli „Z archiwum ZET”. Muzyczna podróż w czasie do jednego, wybranego roku z minionych 25 lat. Hity sprzed lat i przypomnienie najważniejszych wydarzeń, którymi żyła Polska i świat.

Na antenie pozostają dobrze znane słuchaczom Radia ZET pozycje. Wśród nich m.in.:  pasmo „Od ucha do ucha” Marcina Sońty (dni powszednie 10.00-14.00), „ZET na punkcie muzyki” Marcina Wojciechowskiego (dni powszednie 18.00-21.00), „Życie jak marzenie” Marzeny Chełminiak (weekendy 10.00-14.00), „Nie mam pytań”, czyli wywiady Szymona Majewskiego z gwiazdami (niedziele 18.00-22.00) i „Nosel kręci…” Kamila Nosela (dni powszednie 7.40 i 13.40).

Więcej: