Piękny ślub z udziałem gwiazd, czyli Radio ZET na planie "Kochaj"!

Trwają zdjęcia do nowej komedii romantycznej w reżyserii Marty Plucińskiej. Radio ZET postanowiło sprawdzić, jak idzie praca na planie nowej polskiej produkcji. Zobaczcie naszą relację!

Film "Kochaj" opowiada historię czterech młodych kobiet, które szukają wielkiej miłości. Główne bohaterki poznajemy przed ślubem jednej z nich, gdy reszta dowiaduje się, że uroczystość się jednak nie odbędzie...

Radio ZET na planie filmu "Kochaj"

Sytuacja wydaje się dość dramatyczna, ale sam film jest bardzo romantyczny. Jak podkreśla reżyserka filmu, to po prostu romantyczny dramat. Zdjęcia do filmu kręcone były w Płocku i Warszawie. To właśnie na znajdującym się w Płocku molo powstały sceny z wesela, które ostatecznie się jednak odbywa! Jednym słowem szczęśliwe zakończenie! 

Sprawdźcie, jak aktorzy przygotowywali się do nagrywania tak ważnych scen i co o filmie powiedziała nam sama reżyserka ;)

W rolę trzech głównych bohaterek wcielą się: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska. Na ekranie zobaczymy też takie gwiazdy polskiego kina, jak Małgorzata Kożuchowska, Piotr Machalica i Piotr Polk. Premierę filmu zaplanowano na przyszły rok!

Więcej: