Nasz słuchacz wygrał bilety i zobaczył koncert Madonny na żywo!

W listopadzie w Radiu ZET odbył się specjalny konkurs, w którym do wygrania było zaproszenie na koncert Madonny w Londynie. Mamy pamiątkowe zdjęcia od zwycięzców konkursu!

W konkursie VIP ZET Live zwyciężyła nasza słuchaczka, Pani Beata z Rzeszowa. Wzięła udział w konkursie specjalnie dla swojego syna. W naszym plebiscycie zagłosowała na piosenkę „Like a Prayer”, a swój wybór umotywowała tymi słowami: 

"

„W 2012 roku zabroniłam mojemu synowi jechać na koncert Madonny MDNA w Warszawie. Na zakończenie koncertu Madonna zaśpiewała właśnie Like a Prayer - wyglądała i śpiewała niesamowicie zjawiskowo! Chciałabym jechać razem z synem zobaczyć Królową Popu w Londynie!”.  "

To zgłoszenie zwyciężyło w konkursie - tym samym Pani Beata spełniła marzenia syna i wysłała go do Londynu na koncert gwiazdy popu.

Ale to nie wszystko - od syna Pani Beaty dostaliśmy mnóstwo zdjęć. Już teraz możecie je zobaczyć :)

VIP ZET Live w Radiu ZET to cykl najlepszych i najbardziej ekskluzywnych koncertów, na które wysyłamy naszych słuchaczy. Są wśród nich zarówno wyjazdy na najważniejsze wydarzenia muzyczne w Europie, np. na koncert U2 w Berlinie lub koncert Madonny w Londynie, ale także małe, kameralne koncerty w Radiu ZET, zorganizowane tylko dla Was. Na jednym z takich koncertów, jedynie dla kilku słuchaczy Radia ZET zaśpiewała między innymi Ewa Farna.

Słuchajcie Radia ZET i wygrywajcie zaproszenia!

Więcej: