Nasi słuchacze wygrali w Radiu ZET bilety na koncert U2!

Jakub i Marta pojechali z nami do Berlina! Jak się bawili?

W ramach akcji VIP ZET LIVE wysyłamy Was na przeróżne wydarzenia muzyczne i organizujemy specjalnie dla Was koncerty gwiazd. Niedawno zaprosiliśmy słuchaczy na prywatny koncert Ewy Farnej, a teraz wysłaliśmy parę naszych słuchaczy do Berlina. Co trzeba było zrobić, żeby wygrać?

To proste. W porannym programie Dzień Dobry Bardzo mieliśmy do rozdania zaproszenie na koncert U2. Czegoś takiego nie można przegapić! Wystarczyło odpowiedzieć na jedno pytanie: Co takiego Bono podarował Papieżowi? Panu Januszowi z Łodzi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać. Podpowiadamy, że chodziło o okulary :) Niestety Janusz nie mógł jechać osobiście do na Berlina, dlatego przekazał bilety znajomym - Marcie i Jakubowi. Ale mieli farta, prawda? ;) 

U2 w Berlinie

Koncert odbył się w Mercedez-Benz Arena. Zespół zaśpiewał zarówno swoje największe przeboje, jak i piosenki z najnowszej płyty „Songs of Innocence”. Usłyszeliśmy takie hity jak „With or Without You” czy „Beautiful Day”. Koncert był wielkim widowiskiem, nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale też o niesamowitą oprawę sceniczną. Przez całą halę biegła metalowa konstrukcja, na której, tak jak w kinie, wyświetlane były filmy. 

Chcecie to zobaczyć? Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu!

Dziękujemy Marcie i Jakubowi i mamy nadzieję, że dobrze bawili się z nami w Berlinie. I pamiętajcie - będziemy mieli dla Was więcej niespodzianek z cyklu VIP ZET LIVE. Zachowajcie czujność!

Więcej: