Wysyłamy Was na koncert U2 w Berlinie! Wygraj bilet!

W ramach cyklu ZET VIP LIVE wysyłamy naszych słuchaczy na najlepsze wydarzenia muzyczne. Teraz mamy dla Was bilety na koncert legendarnego zespołu U2 w Berlinie. Są tu jacyś fani?

Już 28 września w Berlinie odbędzie się koncert U2. Nie macie jeszcze biletu, a chcielibyście pojechać? Żaden problem! W Radiu ZET będziemy mieli dla Was zaproszenia na to wydarzenie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - ostatnio zorganizowaliśmy w Studiu Radia ZET niemalże prywatny koncert Ewy Farnej, która wystąpiła tylko dla naszych słuchaczy. A teraz wysyłamy Was do Berlina! I przygotujcie się - takich niespodzianek spod znaku ZET VIP LIVE będzie coraz więcej!

Jak zdobyć bilet na koncert U2?

Wystarczy, jak zwykle, słuchać uważnie Radia ZET! W piątek 25 września, w porannym programie Dzień Dobry Bardzo między 6 a 10 na antenie padnie pytanie. Jeśli dodzwonicie się jako pierwsi na numer podany przez naszych prowadzących oraz odpowiecie poprawnie na pytanie, wygracie bilet na koncert U2 z przejazdem i noclegiem w Berlinie! Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Słuchajcie Radia ZET i wygrywajcie zaproszenia!

U2 w Berlinie zagra również 24, 25, 28 i 29 września. Cały czas możecie kupować bilety w serwisie Viagogo.pl!

Więcej: