"Europa To My"! Znamy zwycięzcę europejskiego konkursu

Proszę Państwa, znamy już zwycięzcę konkursu "Europa To My"! Zobaczcie, gdzie zjawimy się z naszą sceną, otoczeni przez gwiazdy ;)

Codziennie jeździsz wygodnym autobusem, korzystasz z nowego laboratorium na uczelni, byłeś na szkoleniu, a może w Twojej okolicy wyremontowano starą drogę? To właśnie dzięki funduszom z UE udało nam się zrealizować te wszystkie projekty! Z tych możliwości korzystamy wszyscy, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę.

Poznajcie zwycięzcę konkursu Europa To My!

Zakończyliśmy już drugi etap projektu "Europa To My"! Pokazaliście nam, jak zmieniła się Wasza okolica dzięki Funduszom Europejskim. Do konkursu nadesłano 907 zgłoszeń z całej Polski. W sumie oddano też ponad 326 644 głosy. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i oddane głosy!

Z finałowej dwudziestki zgłoszeń internauci wybrali projekt "Rewitalizacja Bulwaru Nadwarciańskiego Wschodniego w Gorzowie Wielkopolskim" i to właśnie tu 30 sierpnia odbędzie się finałowy koncert "Europa To My" transmitowany na żywo w TVP 1! Dodatkowo miasto otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym Wi-Fi dla mieszkańców.

Finałowy koncert w Gorzowie Wielkopolskim

Szanowni Państwo, będzie się działo! Na scenie zobaczymy m.in. Edytę Górniak, Afromental, Margaret, Monikę Kuszyńską, Formację Nieżywych Schabuff, Donatana&Cleo i Mateusza Ziółko!

Zapraszamy na wielki finał i Ogólnopolski Dzień Funduszy Unijnych. Widzimy się 30 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim - tam też spotkamy wszystkich finalistów! ;)

Więcej: