Babski weekend na Dzień Kobiet. Wyślij zdjęcie i wygraj!

Napisz, jak powinna wyglądać prawdziwa babska przyjaźń, dołącz zdjęcie z przyjaciółką i jedźcie razem z Agnieszką Kołodziejską do Czarnej Góry!

Babski weekend z Radiem ZET

Nie ma to jak najlepsza przyjaciółka! A gdyby tak zabrać ją na niezapomniany weekend w góry, pojeździć razem na nartach, odpocząć w SPA i spotkać się z muzyczną gwiazdą? Dzięki konkursowi Babski weekend w Czarnej Górze to możliwe!

Do przepięknej Czarnej Góry zabierze Was Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET! Prowadząca audycję Przeboje nr 1 w pracy czeka na najlepsze zdjęcia i historie damskich przyjaźni. Wyślij zdjęcie z najlepszą kumpelą, opisz Waszą przyjaźń i czekaj na nasz telefon!

Jak się zgłosić?

Wystarczy, że w dniach 26.02-05.03 wypełnisz nasz konkursowy formularz, dołączysz zdjęcie z przyjaciółką i opiszesz Waszą przyjaźń. W etapie finałowym (02-06.03) w programie Przeboje nr 1 w pracy Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz będą codziennie wybierać najlepsze historie i dzwonić do ich autorów! 

Do wygrania jest 5 dwuosobowych wyjazdów do Apartamentu Czarna Góra. Dzień Kobiet razem z najlepszą przyjaciółką spędzicie na jeździe na nartach, masażach i wizycie u profesjonalnych wizażysty i fryzjera. 

Ale to nie wszystko! Zwyciężczynie spotkają się oko w oko z Łukaszem Zagrobelnym! Gwiazdor zaśpiewa tylko dla Was, a potem zje z Wami kolację!

To będzie niezapomniany weekend!

Więcej: