Pierwszy zwycięzca w konkursie „Twój zwierzak pogodynką Radia ZET”

Za nami pierwszy tydzień zabawnego konkursu na zwierzaka-pogodynkę Radia ZET. Wysłaliście mnóstwo zgłoszeń, przez co wybór był naprawdę trudny! Z pośród wielu psiaków, kotów, myszek czy kanarków lub koni wyłoniliśmy pierwszego zwycięzcę.

W tym tygodniu na naszej stronie pogodynką został zwierzak Kasi. Ten zabawny psiak z czerwoną muchą zdecydowanie umili nam nawet deszczowe dni! Sprawdź pogodę ze zwierzakiem Kasi. 

„Twój zwierzak pogodynką Radia ZET”

Choć wybór był ogromny, to właśnie uroczy psiak Kasi został pierwszą pogodynką. Nasz konkurs jednak nadal trwa i to właśnie Twój zwierzak może „zapowiadać” nam ciepłe lub chłodne dni w przyszłym tygodniu. 

Co zrobić, by mój zwierzak stał się pogodynką?

Jeśli marzysz, by zdjęcie właśnie Twojego pupila pojawiło się przy prognozie na następny tydzień, to wystarczy, że wyślesz zgłoszenie (wypełnij zgłoszenie). Najzabawniejsza fotografia zwierzaka zostanie umieszczona w zakładce pogody Radia ZET. 

W minionym tygodniu przysłaliście wiele zdjęć z kotami, psami, myszami, koniami, a nawet z… kogutem. Niektóre ujęcia były naprawdę szalone! Zobaczcie najzabawniejsze zgłoszenia.

Ciągle czekamy na nowe, zwariowane zdjęcia Waszych zwierzaków! :)

Więcej: