Bombka Agnieszki Kołodziejskiej z najwyższą stawką na licytacji Fundacji Radia ZET!

W dniach 15-22 grudnia odbyła się licytacja bombek choinkowych i piernikowych serc przyozdobionych przez prowadzących Radia ZET, czyli "Kulturalne Serce na Choinkę". Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji Radia ZET - dzieci z wadami serca.

Najwyżej wylicytowana została bombka pomalowana przez prowadzącą porannego programu Dzień Dobry Bardzo - Agnieszkę Kołodziejską. Sprzedano ją za 991 zł i biło się o nią trzech licytujących! Osoba, która wylicytowała bombkę, w ramach dodatkowej nagrody zostanie zaproszona na specjalną wizytę w Radiu ZET.

Na drugim miejscu uplasowała się bombka Marcina Wojciechowskiego z kwotą 610 zł, a na trzecim Damiana Michałowskiego ze stawką 395 zł. Na kolejnych miejscach uplasowały się ozdoby Michała Korościela i Tomka Florkiewicza. O bombkę Michała Korościela biło się aż 12 osób! W akcji wzięli udział również inni prowadzący Radia ZET: Marcin Sońta, Szymon Majewski, Beata Pawlikowska, Marzena Chełminiak, Czesław Mozil, Beata Sadowska i Radomir Wit.

W imieniu Fundacji Radia ZET dziękujemy wszystkim licytującym i życzymy Wesołych Świąt! 

Więcej: