Licytuj Dzień w Radiu ZET dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Radio ZET przyłącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz możecie wylicytować coś naprawdę wyjątkowego - specjalne zaproszenie do Radia ZET! Cała kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już teraz możecie na chwilę stać się częścią zespołu Radia ZET. Osoba, która zwycięży w licytacji, spędzi z nami cały dzień! Zwycięzcy pokażemy radiową kuchnię i serce informacyjne radia - newsroom Radia ZET, a przewodnikiem po radiowych zakamarkach będzie między innymi Szymon Majewski. Dowiecie się, jak działa satelitarny wóz transmisyjny, przygotujecie swój własny materiał informacyjny wspólnie z reporterami Radia ZET i będziecie specjalnymi gośćmi porannego programu „Dzień Dobry Bardzo”. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji! O Dzień w Radiu ZET możecie walczyć do 26 stycznia.

W tym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przyświeca cel zbiórki pieniędzy na pediatrię i godną opiekę dla ludzi w podeszłym wieku. Na aukcjach WOŚP można wylicytować między innymi narty Prezydenta Andrzeja Dudy, trening z reprezentacją Polski w piłce nożnej, wspólne bieganie z Moniką Olejnik czy zaproszenie na koncert zespołu Perfect.

Dołącz do zespołu Radia ZET i spędź cały dzień w naszej redakcji!

Weź udział w licytacji

Więcej: