Byliśmy na premierze Listów do M 2! [WIDEO, ZDJĘCIA]

9 listopada w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych polskich premier tego roku. Radio ZET jest patronem filmu.

Miliony Polaków pokochały bohaterów świątecznej komedii romantycznej. „Listy to M” odniosły ogromny, komercyjny sukces. Nic dziwnego - ogromną zaletą filmu jest obsada aktorska - w filmie wystąpiły największe polskie gwiazdy - Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska - Żurawska, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Wagner, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat. W drugiej części do obsady dołączą również Magdalena Lamparska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Maciej Zakościelny i Marcin Perchuć. Naszych bohaterów spotykamy 4 lata później. Co zmieniło się przez ten czas w ich życiu? Tego dowiecie się tylko wtedy, jeśli wybierzecie się do kina. Specjalnie dla Was mamy do wygrania bilety do kina! Wystarczy, że będziecie uważnie słuchać Radia ZET :)

Wyślij swój List do M!

Maciej Stuhr w drugiej części filmu znów powraca jako prezenter radiowy związany z Radiem ZET. W związku z tym codziennie w programie Dzień Dobry Bardzo jako pomocnik Świętego Mikołaja odpowiada na Wasze listy. Macie problemy z drugą połówką? Do Macieja Stuhra możecie się zwrócić każdą sprawą damsko-męską. Piszcie! Maciej Stuhr na najciekawsze listy odpowie na antenie Radia ZET :) 

Więcej: