Nasi słuchacze dotarli na Fuerteventurę! [Videoblog Szymona]

Szymon Majewski z naszymi słuchaczami wystartował w poniedziałek z warszawskiego Okęcia. Już są na Fuerteventurze! Zobaczcie, jak się bawią :)

Nasi słuchacze są szczęściarzami! Razem z naszą ekipą i Szymonem Majewskim polecieli na tygodniowe, fantastyczne wakacje na Fuerteventurze, najpiękniejszej z Wysp Kanaryjskich. Mamy nadzieję, że będą się tam świetnie bawić. Dobrą rozrywkę zapewnią im nie tylko atrakcje (między innymi wycieczka olbrzymim katamaranem oraz zwiedzanie najciekawszych zakątków wyspy), ale też sam Szymon Majewski! W poniedziałek, o świcie, cała ekipa zebrała się na warszawskim Okęciu i odleciała prosto na hiszpański archipelag wysp. 

I słuch by po nich zaginął, i wcale nie wiedzielibyśmy, co się dzieje u naszych słuchaczy i ekipy Radia ZET, gdyby nie Szymon, który założył wideobloga i przez cały wyjazd będzie przesyłał nam filmiki :) Na początek wysłał nam wideo z lotniska - okazuje się, że  specjalnie na czas wyjazdu zrobił kilka kursów: nie tylko kierownika wycieczki, ale nawet pilota! Sami się przekonajcie :)

Uroczysta kolacja na Fuerteventurze

I udało się! Nasi słuchacze wylądowali bezpiecznie i rozpoczęli swój urlop pyszną kolacją w towarzystwie Szymona, który jak się okazało, potrafi też wygłaszać piękne toasty! Posłuchajcie :) I uwaga: mamy bonus. Możecie zobaczyć, jak powstaje Bułka z Szymkiem i Okruszymki do porannego programu w niecodziennych warunkach :)

Możecie sprawdzić, co się dzieje na Fuerteventurze codziennie na stronie Odlotu z Szymonem :) Zapraszamy!

P.S. Podobno dziś nasi słuchacze mają płynąć katamaranem! Czekamy na relację :)

Więcej: