Szymon zaprasza na wideobloga z Fuerteventury! Odlot w poniedziałek

Wylot już w poniedziałek! Nasi słuchacze już nie mogą się doczekać, aż polecą z nami, czyli Radiem ZET i Biurem Podróży Itaka na słoneczną Fuerteventurę. Szymon Majewski - kapitan tej wycieczki, jest już spakowany i gotowy do drogi :)

Przez kilka tygodni w każdy piątek losowaliśmy osoby, które już za chwilę spędzą niesamowitą przygodę. 14 szczęśliwych osób, Szymon Majewski i ekipa Radia ZET leci na tygodniowe wakacje na jedną z najpiękniejszych Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurę. Zwycięzcy spędzą tydzień w pięknym Hotelu Rio Calma, gdzie specjalnie dla nich przygotowane opcję all inclusive.

Wideoblog Szymona

Ale to nie wszystko. Nasi słuchacze nie tylko będą się wygrzewać na plaży i kąpać w niebiańskim Oceanie. Przygotowujemy dla Was specjalny wideoblog od Szymona! Codziennie będziecie mogli sprawdzić, co robią nasi słuchacze na słonecznej Fuerteventurze - Szymon i cała ekipa obiecali przesyłać Nam zdjęcia i filmiki i na bieżąco meldować, co odkryli na Wyspie :) Już nie możemy się doczekać pierwszej relacji! Zobaczcie, jak Szymon zaprasza do oglądania wideobloga i dowiedzcie się, kogo zabiera ze sobą na Wyspę :)

Jeśli chcecie zobaczyć, jak można bawić się z Radiem ZET i co można robić na słonecznej Fuerteventurze, zaglądajcie koniecznie na stronę Odlotu z Szymonem!

Więcej: