Pani Monia z Poznania pojedzie z nami na Sylwestra we Wrocławiu!

Już w sylwestrową noc spotkamy się z gwiazdami na wrocławskim rynku. Pani Monika, która wygrała w konkursie Radia ZET spędzi tam Sylwestra z osobą towarzyszącą i z naszym prowadzącym Damianem Michałowskim.

W Radiu ZET zorganizowaliśmy specjalny konkurs, w którym zadaniem było wysłanie zdjęcia w sylwestrowej stylizacji. Do wygrania było specjalne zaproszenie na „Europejską Domówkę” we Wrocławiu, która odbędzie się w Sylwestra obok głównego koncertu. A to wszystko dlatego, że Wrocław jest Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku. To będzie największa sylwestrowa prywatka w Polsce! Odwiedzi ją wielu zagranicznych gości, m.in. uczestnicy The Voice of Poland, a polskimi reprezentantami będą właśnie Monia i jej osoba towarzysząca, która przysłała najlepsze zdjęcie i wygrała zaproszenia. Gospodarzem domówki będzie Damian Michałowski, prowadzący programu Uważam ZET. Zapowiada się niepowtarzalna impreza!

Podczas sylwestrowej nocy wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Margaret, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz z zespołem Varius Manx, Dawid Podsiadło i wiele innych gwiazd.

Bawcie się z nami podczas Sylwestra z Dwójką i Radiem ZET!

Więcej: