Zimowy Narodowy wystartował! Radio ZET patronem 4 edycji "Zimowego"

To już 4. edycja największego ZIMOWEGO MIASTECZKA w Polsce. Tym razem Zimowy Narodowy zaprasza od 5 listopada aż do 5 marca, czyli aż na 4 miesiące niezapomnianych atrakcji! 

Radio ZET jest patronem medialnym "Zimowego Narodowego". W związku z tym na naszej antenie będzie można wygrać wejściówki i karnety.  

Zimowy Narodowy to ponad 5000 metrów kwadratowych lodu. Na płycie PGE Narodowego powstały 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową oraz górka lodowa, gdzie wprost z trybun, z wysokości 11 metrów, można poczuć smak adrenaliny i zjechać na pontonach. Osoby, które szukają pomysłu na super zabawę w gronie znajomych, mogą spróbować swoich sił na torze do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można „wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania”. Warto wypróbować i poszaleć na tegorocznej nowości, „wirujących samochodzikach” bumper cars. Wystarczy wsiąść na kolorowe pontony, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa.

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy...

... ale również największy w Warszawie kryty Skatepark Zimowego Narodowego, który znajduje się na parkingu podziemnym na -4. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku: Board4Kids, GoSKATE, I Love Rolki, Longboardmania, Rollschool, California Skateshop, IDOSK8, HashBMX przygotowali bogaty program atrakcji i warsztatów dla dzieci i dorosłych. To właśnie tutaj można rozpocząć naukę lub rozwijać swoje umiejętności m.in.: w jeździe na rolkach, deskorolkach, łyżworolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX. Mini rampy, rozbudowane funboxy i poręcze oraz wiele innych przeszkód, m.in. firmy Techramps, są dostosowane dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Przeszkody są użyteczne zarówno dla rolkarzy, deskorolkowców, longboardzistów, rowerzystów oraz osób jeżdżących na hulajnogach. 

Słuchaj Radia ZET, zgarnij wejściówki i karnety, a potem śmigaj na Zimowym Narodowym!

Więcej: