Muzyczny sposób na młodość. Renata Tuszyńska nie kłamie!

20.09.2015 20.09.2015 18:12

Renata Tuszyńska mówi, że muzyka działa na nią jak lekarstwo odmładzające. Do 6. edycji The Voice of Poland przyjechała zaśpiewać utwór Angie Stone-I Wish I Didn't Miss You. Nawet Tomek Kammel był zachwycony i zdradził, że lubi słuchać tej piosenki w nocy... ;) A co o wokalu Renaty sądzą jurorzy?

Już na samym początku, niemal równocześnie odwróciły się fotele Tomsona i Barona oraz Edyty Górniak. Andrzej Piaseczny również zdecydował się powalczyć o głos Renaty. Swojej decyzji najbardziej żałowała Marysia Sadowska, która wahała się do ostatniej chwili. Niestety czas występu minął, a jej fotel nie odwrócił się.

Pozostali jurorzy zaczęli walkę o uwagę wokalistki. Jednak ta 22-latka ostatecznie zdecydowała, że to z Tomsonem i Baronem chciałaby stworzyć zespół. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją w pierwszych odcinkach na żywo. Ma szansę na finał?

Renata Tuszyńska w 6. edycji The Voice of Poland

"To muzyka sprawia, że się nie starzejemy" - a przynajmniej tak mówi ta wesoła 22-latka. Śpiewanie jest dla Renaty nieopisaną radością. Na przesłuchania w ciemno zabrała ze sobą sporą grupę przyjaciół. Wszyscy kibicowali jej za kulisami razem z prowadzącym, Tomkiem Kammelem. 

Głosuj w The Voice of Poland na Radio ZET

Podobało Wam się któreś z wykonań naszych uczestników? Pamiętajcie, że już teraz możecie na nich zagłosować! Nawet jeśli Wasz faworyt odpadnie z programu, to ciągle ma szansę na wygranie specjalnej nagrody Radia ZET! A my z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek!

Więcej: