Lato ZET i Dwójki: Jakie gwiazdy zobaczymy w Toruniu?

10.07.2015 10.07.2015 11:30

W niedzielę 12 lipca Lato ZET i Dwójki zawita do Torunia. Wystąpią tam m.in.: Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Kasia Cerekwicka, Grzegorz Hyży i zespół Bracia. 

W najbliższą niedzielę (12 lipca) Lato ZET i Dwójki dotrze do Torunia. Nasz koncert odbędzie się na tamtejszej Motoarenie. Jak zwykle nie zabraknie najlepszej muzyki i wielu atrakcji. Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki. Kto wystąpi?

Sylwia Grzeszczak

Piosenkarka ma na koncie wiele przebojów. Jej płyty „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” podbiły serca publiczności. Utwory pochodzące z tych albumów przez długi czas utrzymywały się na szczycie list przebojów. Najbardziej znane są: „Księżniczka”, „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”.

Ewa Farna

Młoda wokalistka jest popularna nie tylko w Polsce, ale i w Czechach. Nagrywa piosenki w dwóch językach: polskim i czeskim. Jej największe przeboje to: „Cicho”, „Ewakuacja”, „Bez łez”, „Znak”, „Ulubiona rzecz”.

Bracia

Zespół tworzą Piotr i Wojciech Cugowscy oraz Tomasz Gołąb, Jarosław Chilkiewicz i Bartłomiej Pawlus. Dużą popularnością cieszył się ostatni album grupy „Zmienić zdarzeń bieg”, z którego pochodzą piosenki: „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat” i „To jest mój dzień”.

Kasia Cerekwicka

Po kilkuletniej przerwie piosenkarka wróciła na scenę. W marcu ukazał się jej nowy singiel „Między słowami”, a w maju do sklepów trafiła płyta o tym samym tytule. Jej najbardziej znanymi utworami są: „Na kolana”, „Zostań” i „Ostatnia szansa”.

Grzegorz Hyży

Jest obecnie jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów. Jego debiutancka płyta „Z całych sił” pokryła się złotem. Wylansował przeboje: „Wstaję”, „Pusty dom”, „Na chwilę”.

Brathanki

Zespół powstał w 1998 roku. Jego wokalistką początkowo była Halina Mlynkova. Obecnie jest nią Agnieszka Dyk. Grupa znana jest przede wszystkim z hitu „Czerwone korale” czy piosenki „W kinie, w Lublinie - kochaj mnie”.

Papa D

Zespół zdobył olbrzymią popularność w latach 80. jako Papa Dance. W 2005 roku po długiej przerwie muzycy wydali krążek „ 1 000 000 fanek nie mogło się mylić”, który publiczność przyjęła z dużym entuzjazmem. Największe przeboje Papa D to: „Pocztówka z wakacji”, „Nasz Disneyland” czy „Czarny śnieg”.

Natalia Szroeder

Wokalistka zdobyła dużą popularność dzięki występom z Librem. Ich piosenki znalazły się na płycie „Duety”. Największymi hitami Natalii są piosenki: „Nie patrzę w dół”  i „ „Wszystkiego na raz”. 

Agnieszka Twardowska 

Wystąpiła w 5. edycji programu „The Voice of Poland”. Jej trenerką była Justyna Steczkowska. Uwielbia jazz,r’n’b, funk i soul. 

Ewelina Lisowska

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby przebojów „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca”. Piosenki te wylansowała Ewelina Lisowska. Piosenkarka ma na koncie dwa albumy studyjne „Aero-Plan” (2013) i „Nowe horyzonty” (2014).

Do zobaczenia w niedzielę w Toruniu!

Więcej: