Premiera nowego singla Rafała Brzozowskiego w Radiu ZET!

Już dziś w Radiu ZET ekskluzywna premiera nowego singla Rafała Brzozowskiego pt. "Zaczekaj"!

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 10 lat, kiedy zaczął grać na gitarze i pianinie. Natomiast pierwszy poważny krok wykonał w 2002 roku, kiedy wziął udział w telewizyjnym programie "Szansa na sukces", w którym zdobył wyróżnienie. Kilka lat później, a dokładniej w 2011 roku, wydał dwa single: "Nie mam nic" oraz "Na dobre masz zawsze mnie". Ten ostatni jest piosenką końcową serialu "Na dobre i na złe".

Rok później, czyli w 2012 roku, Rafał wydał kolejny singiel pt. "Tak blisko", który latem śpiewa cała Polska. I to właśnie ten singiel otrzymał nagrodę w kategorii "Przebój lata" podczas gali Eska Music Awards. Kolejną znaczącą datą w karierze wokalisty jest 7 lipca 2013 roku. Wokalista wystąpił wtedy na koncercie Lato ZET i Dwójki, gdzie zdobył nagrodę za najlepszy występ!

A już dziś w Radiu ZET w programie "ZET Na Punkcie Muzyki", mamy zaszczyt zaprezentować Wam wielką i ekskluzywną premierę jego nowej piosenki pt. "Zaczekaj

DRODZY SŁUCHACZE!

W związku z premierą piosenki "Zaczekaj" mamy dla Was specjalną niespodziankę przygotowaną specjalnie przez samego Rafała, który będzie dziś gościem u Marcina Wojciechowskiego w ZET Na Punkcie Muzyki!

Słuchajcie uważnie "Zet Na Punkcie Muzyki" od godz. 18:00!

Więcej: