Krzysztof Jackowski przepowiada w Radiu ZET co wydarzy się w 2017 roku

3 stycznia o poranku w Dzień Dobry Bardzo najlepszy i najbardziej wiarygodny jasnowidz na świecie przepowiedział co wydarzy się w 2017 roku. Nowy rok nie zapowiada się kolorowo. Będzie kilka politycznych konfliktów, będą zamachy i wojny. Posłuchaj i przeczytaj, co powiedział jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził nieco więcej. Cytujemy:

Odrodzenie lewicy w Polsce:

Ku zmartwieniu wielu ludzi i radości pewnej ich części, PiS będzie miał się w 2017 roku dobrze. Na pewno nie dojdzie do obalenia rządu. Opozycja osłabnie, KOD będzie miał mniejsze poparcie i chcąc się ratować, spróbuje przekształcić się z ruchu demokratycznego w coś w rodzaju partii politycznej. Dla Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przewiduję mierne poparcie. W 2017 roku uaktywni się SLD, będzie także powrót Aleksandra Kwaśniewskiego, który wyjdzie z pewnymi propozycjami. Będzie chciał stworzyć środek między PO czy partią Ryszarda Petru a PiS-em. Jednak PiS wygra następne wybory, choć będzie rządził w koalicji. Elektorat Rządu zostanie zachowany, w dużej mierze kupiony przez 500+. Nowy rok dla PiS-u będzie rokiem stalowych rządów.

Polska zagrożona wojną:

2016 rok to ostatni  spokojny rok w Europie. To, co wydarzy się w 2017 r. sprawi, że nie będziemy czuli się bezpiecznie. Zagrożenie wojenne jest bardzo poważne. Od dawna powtarzam, że wojna zacznie się od konfliktu zlokalizowanego blisko naszego kontynentu. Konflikt ten rozleje się na kraje europejskie. Nadal to mówię. Bardzo czujnie powinniśmy patrzeć na to, co dzieje się w Syrii i na Bliskim Wschodzie, bo wpłynie to także na Europę. W moim odczuciu to, co dzieje się w tych rejonach, to pewien międzynarodowy plan, a Putin włożył tam kij między tryby i przez to realizacja tego planu stanęła w miejscu. Radziłbym zwracać też uwagę na ruchy Turcji, bo mam przeczucie, że coś tam jeszcze rozgorzeje. Jeżeli syryjski rząd upadnie, w Europie zacznie się wojna. Z kolei Rosja i Putin absolutnie nam nie zagrażają.

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 6:00-10:00

Źródło: Super Express

Więcej: