Prywatny koncert Ewy Farnej w Radiu ZET. Zobacz naszą relację!

Ewa Farna wystąpiła tylko dla naszych słuchaczy w Studiu Radia ZET! Był to naprawdę niezwykły koncert. Musicie obejrzeć naszą relację :)

To było coś. W ramach akcji ZET VIP LIVE wysyłamy Was na najlepsze koncerty i organizujemy dla Was spotkania z gwiazdami, o których marzycie. Tym razem zaplanowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były niezwykłe zaproszenia. Wystarczyło słuchać programu ZET na Punkcie Muzyki i odpowiedzieć na pytanie zadane na antenie przez Marcina Wojciechowskiego. Naszym słuchaczom się to udało! W ramach nagrody zaprosiliśmy ich do Studia Radia ZET, gdzie Ewa Farna zagrała specjalny, akustyczny koncert. Zaśpiewała swoje największe przeboje: "Cicho", "Tajna Misja" i "Nie Przegap", w zupełnie nowych, odmienionych wersjach. Był to przedsmak jej nowej, wyjątkowej trasy koncertowej, na którą już możecie kupować bilety. Piosenek mogliście też posłuchać na antenie Radia ZET. Dla naszych słuchaczy to było wielkie przeżycie. Obejrzyjcie naszą relację i zobaczcie, jak się bawili :)

Uwaga: Takich niespodzianek z cyklu ZET VIP LIVE będziemy mieli dla Was coraz więcej :) Już teraz możecie wygrać bilety na koncert U2 w Berlinie 28 września.

Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie! 

Jeśli nie uda Wam się zdobyć zaproszenia, to nadal możecie kupić bilety na ten koncert.

Więcej: