My też zagramy na PGE Narodowym! Dziś mecz Radio ZET vs Słuchacze

Już 12 października w Warszawie dziennikarze Radia ZET zagrają przeciwko Słuchaczom. Trenerami drużyn będą Cezary Kucharski i Radosław Majdan.

Żeby wygrać w naszym konkursie i dostać się do drużyny, trzeba było napisać, co doskonale potrafi się zrobić w 9 minut i przesłać swoje piłkarskie zdjęcie. Dostaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń. Wybraliśmy te najciekawsze i skompletowaliśmy najlepszą drużynę pod słońcem!

Radio ZET kontra Słuchacze - skład drużyn

W drużynie dziennikarzy Radia ZET zagrają: Damian Michałowski, Tomek Florkiewicz, Mateusz Ptaszyński, Szymon Majewski, Mikołaj Kruk, Jarosław Paszkowski, Marcin Jedliński, Michał Aleksandrowicz z biura prasowego, Krzysztof Pyzia, Mateusz Golis oraz Kacper Tomczyk, Mariusz Kozioł, Cezary Skoczeń, Bartosz Filipowicz, Szymon Kruś i Mirosław Szczepanik.

W drużynie Słuchaczy zagrają: Sebastian z Warszawy, Mariusz z Kobylnicy, Robert z Warszawy, Damian z Kleczewa, Przemysław z Budzynia, Zdzisław z Leszna, Mateusz z Warszawy, Stefan z Vancouver, Piotr z Łodzi, Marcin z Kamienia Krajeńskiego, Andrzej z Węgrowa, Artur z Sochaczewa, Patryk z Lublina i Hubert z Końskich. A kapitanem tej drużyny będzie sam Robert Lewandowski z… Kleczewa! Tak jest, okazało się, że zabawnym przypadkiem nasz słuchacz nazywa się tak samo jak słynny piłkarz Bayernu :) Taki skład trudno będzie pokonać, ale będziemy się starać…;)

Kto będzie górą na PGE Narodowym? Przekonamy się już niebawem! Oby emocje sięgały zenitu tak jak podczas niedzielnego meczu z Irlandią ;) Relacja już niedługo na naszej stronie :)

A tak było na PGE Narodowym 2 lata temu!

Relacji z meczu słuchajcie w Radiu ZET!

Więcej: