Sound'n'Grace oraz Słuchacze Radia ZET opanowali Zimowy Narodowy w Warszawie!

To był dopiero koncert! Zwycięzcy konkursu Radia ZET VIP ZET LIVE pojawili się na Stadionie Narodowym, żeby posłuchać, jak na żywo brzmi genialny Sound'n'Grace. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Każdy, kto chciał znaleźć się z nami na PGE Narodowym, musiał dokończyć jedno proste zdanie:

"Wierzę w Mikołaja, bo..."

Do wygrania były wyjątkowe zaproszenia na niezwykły mikołajkowy koncert zespołu Sound'n'Grace. Na Zimowy Narodowy przybyło 9 zwycięzców naszego konkursu z osobami towarzyszącymi. Zespół Sound'n'Grace stanął na wysokości zadania i wykonał swoje największe przeboje "Dach", "Na pewno" i "Możesz wszystko". Nie przeszkodziła nam zimowa temperatura - wszystkich rozgrzała po prostu dobra muzyka! Okazało się, ze nawet na lodowisku może być gorąco :) Na koniec zabraliśmy naszych słuchaczy na łyżwy, a Marcin Wojciechowski poprowadził prosto z Zimowego Narodowego specjalną Listę Przebojów Radia ZET.

Zobaczcie, jak się bawiliśmy!

VIP ZET Live to cykl wyjątkowych koncertów Radia ZET organizowanych specjalnie dla słuchaczy Radia ZET. Do tej pory w kameralnym gronie odbiorców wystąpił właśnie zespół Sound'n'Grace czy Ewa Farna. Bądźcie czujni, będzie ich więcej!

Więcej: