Sylwester z Dwójką i Radiem ZET! Kto wystąpi na scenie?

W sylwestrową noc bawimy się z Wami na wrocławskim rynku. Impreza potrwa aż 6 godzin i wystąpią na niej największe polskie gwiazdy!

Już od godziny 19.55 na wrocławskim rynku i w telewizyjnej Dwójce możecie oglądać największe polskie gwiazdy. Zaśpiewają dla Was: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Margaret, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, Hey, IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Rafał Brzozowski, chór Sound’n’Grace,  Kasia Popowska, Ewelina Lisowska, Natalia Schroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Natalia Przybysz. Zobaczymy też artystów z zagranicy: Kate Ryan, zespół OMD i The Stranglers. 

Specjalną rolę ma Damian Michałowski, prowadzący programu „Uważam ZET”. Po raz pierwszy przy scenie głównej odbywa się „Europejska Domówka”, na której bawią się zagraniczni goście z przeróżnych europejskich krajów. 

Koncert prowadzą Tomasz Kammel, Maciej Musiał, a także Halina Mlynkova i Marcelina Zawadzka, które przygotowały już specjalne kreacje na tę okazję.

Jeśli nie mogliście dotrzeć na wrocławski Rynek, oglądajcie zabawę sylwestrową w TVP2 od 19.55! Możecie też włączyć Radio ZET, gdzie towarzystwa dotrzyma Wam Marcin Wojciechowski.

Bawcie się z nami podczas Sylwestra z Dwójką i Radiem ZET!

Więcej: