Wybraliście największe sylwestrowe przeboje nr 1!

Przez kilka tygodni na stronie Radia ZET trwało głosowanie na największe przeboje, których chcielibyście słuchać podczas Sylwestra i nie tylko :) Oto one!

Dokonaliście wyboru - spośród ponad 40 przebojów wybraliście 5 Waszym zdaniem najlepszych piosenek sylwestrowego plebiscytu. Piosenki zabrzmiały we Wrocławiu podczas Sylwestra z Dwójką i Radiem ZET!

Miejsce 5 - „Naucz Mnie” SARSA

Na 5. miejscu znalazł się przebój Sarsy, „Naucz Mnie” z ubiegłego roku, który podbił listy przebojów i którego mogliście słuchać na antenie Radia ZET. Sarsa to młoda wokalistka, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki show The Voice of Poland. W Radiu ZET możecie posłuchać także jej najnowszej piosenki „Zapomnij mi”.

Miejsce 4  "Wasted" Margaret

„Wasted” młodej wokalistki był singlem promującym jej debiutancką płytę „Add the Blonde”. Margaret wykonała przebój między innymi podczas trasy koncertowej Lata ZET i Dwójki w 2014 w Toruniu. Artystka wystąpiła też podczas sylwestrowego koncertu we Wrocławiu.

Miejsce 3 - "Trójkąty i kwadraty" Dawid Podsiadło 

Piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty artysty,  „Comfort and Happiness”. Teraz na antenie Radia ZET możecie posłuchać kolejnego singla Dawida, pt. „W dobrą stronę” z krążka „Annoyance and Disappointment”, która została wydana w minionym, 2015 roku. O płycie artysta opowiedział w programie ZET na Punkcie Muzyki Marcina Wojciechowskiego.

Miejsce 2 - „Lady” Modjo

Wszyscy znamy tę piosenkę! Powstała w 2001 roku i mimo, że francuski zespół zakończył działalność rok później, to piosenka znalazła uznanie publiczności na całym świecie i jeszcze w 2013 roku została wykorzystana się w grze wideo „Grand Theft Auto”.

Miejsce 1 - "The Final Countdown" Europe

I  oto Wasz numer 1, jeśli chodzi o sylwestrowe przeboje! Hit z roku 1986 grupy Europe, z trzeciego albumu zespołu o tym samym tytule zdobył najwięcej Waszych głosów i wygrał w naszym podsumowaniu :) Posłuchajcie go jeszcze raz!

Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego samej dobrej muzyki!

Więcej: