Zaskakujące zmiany w 6. edycji The Voice of Poland

The Voice od Poland wraca! Premiera 6. edycji programu odbędzie się 5 września o 20:05. Co się zmieniło? Prowadzący program, ale również skład jury. Kto zasiądzie w czerwonych fotelach?

Podczas 6. edycji The Voice of Poland w jury zasiądą Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także duet Tomson i Baron. Tym razem rytm muzycznemu show będzie nadawać Halina Młynkova, Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał. Ale to nie wszystko... Przewodnikiem za kulisami będzie Rezigiusz - młody youtuber.

Aplikacja The Voice of Poland - Zostań Trenerem

Za pomocą tej aplikacji publiczność będzie mogła wcielić się w rolę jurora, zbudować własną drużynę i głosować na swoich ulubionych uczestników. Dostępny będzie również podgląd do tego, co dzieje się za kulisami.

Radio ZET i The Voice of Poland

W tym roku patronat nad tym muzycznym talent-show objęło Radio ZET. Obecnie program jest emitowany w ponad 50 krajach. Warto zwrócić uwagę, że The Voice of Poland to prawdziwa wylęgarnia młodych talentów. Laureatami poprzednich edycji zostali: Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje. Natomiast Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji programu, odniósł ogólnopolski sukces przebojem „Tak blisko”.

Więcej: