VIP ZET LIVE, czyli gwiazdy dla słuchaczy Radia ZET!

W Radiu ZET prezentujemy cykl koncertów VIP ZET LIVE! Będziemy organizować dla Was specjalne występy gwiazd tylko dla słuchaczy Radia ZET i wysyłać Was na największe wydarzenia muzyczne. To dla Was i tylko dla Was!

Koncert Ewy Farnej w Studiu Radiu ZET!

Na jednym z pierwszych takich koncertów wystąpi Ewa Farna! Piosenkarka da niemalże prywatny koncert tylko dla największych fanów i zaśpiewa swoje dobrze znane piosenki w wersji… akustycznej. Sama artystka zapewnia, że jest bardzo podekscytowana projektem i że ten mini koncert to "nowa Ewa w zupełnie nowej, nieodkrytej wersji muzycznej" :) Dla fanów będzie to nie lada okazja, żeby usłyszeć piosenki artystki w nowym brzmieniu. Co więcej, koncert odbędzie się w specyficznym miejscu - w Studiu Radia ZET! To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda radio od środka. 

Jak wygrać?

Koncert już w niedzielę 20 września w Studiu Radia ZET, a tymczasem ostatnia okazja, żeby zdobyć bilety nadarzy się w czwartek, 18 września. Co trzeba zrobić, żeby wygrać zaproszenie? Wystarczy słuchać uważnie audycji „ZET na Punkcie Muzyki” i czekać, aż prowadzący zada konkursowe pytanie. A potem - do boju! Dzwońcie i wygrajcie zaproszenie na koncert Ewy Farnej w Radiu ZET!

I to jeszcze nie koniec - już niedługo kolejny koncert z cyklu VIP ZET LIVE i kolejne wielkie gwiazdy! Ale na razie to niespodzianka :) 

Słuchajcie Radia ZET i wygrywajcie!

Zobacz regulamin konkursu

Bilety na koncerty Ewy Farnej możecie również kupić w serwisie Viagogo.pl

Więcej: