Weekend na sportowo? Testujemy park linowy! [VIDEO]

Nie macie pomysłu na weekend? Mamy dla Was ekstremalną propozycję!

Robi się coraz cieplej i najwyższa pora wyjść z domu i zacząć się ruszać. Możecie zacząć biegać, jeździć na rowerze lub spróbować czegoś trochę bardziej ekstremalnego… :)

My wybraliśmy się do Parku Linowego na Bielanach w Warszawie. Takich parków wcale nie jest tak mało i na pewno znajdziecie jeden z nich w swojej okolicy.

Najlepsze w parku linowym jest to, że tej zabawy może spróbować praktycznie każdy. Trasy mają różne stopnie trudności, więc zarówno dzieci, jak i dorośli, mogą spróbować swoich sił. Jest to też świetnie miejsce na organizację imprezy - od przyjęcia urodzinowego po wieczór kawalerski :) Na terenie niektórych parków linowych można także urządzić ognisko i zjeść coś dobrego. Po takim wysiłku jest to nawet bardzo wskazane!

Park linowy jak skok na bungee?

Park linowy jest też świetną próbą przełamania naszych słabości i strachu. Jeśli skok na bungee czy ze spadochronem jest dla Was zbyt ekstremalny, a lubicie się trochę zmęczyć, to park linowy będzie świetną alternatywą. Da Wam niezapomnianą dawkę adrenaliny i dreszczyk emocji i na pewno każdy z Was sobie na nim poradzi. Polecamy amatorom dobrej zabawy :)

Zobaczcie, jak się bawiliśmy!

Więcej: