Wielki Mecz: Słuchacze kontra Radio ZET. Mamy relację! [VIDEO]

Wielkie emocje, zacięta walka i ogromna radość. To dopiero był mecz! 12 października na PGE Narodowym rozegrało się spotkanie pomiędzy dziennikarzami a słuchaczami Radia ZET. 

Chyba wszyscy żyjemy ostatnio piłką nożną - najpierw mecz ze Szkocją, potem niedzielne spotkanie z Irlandią, a teraz Wielki Mecz słuchaczy i dziennikarzy Radia ZET! Zapewniamy, że emocje były porównywalne do tych towarzyszących rozgrywkom polskiej reprezentacji :) Ostatecznie, bo zaciętej i bardzo wyrównanej walce, mecz słuchacze kontra dziennikarze Radia ZET zakończył się wynikiem 5:4.

Ale nie ma się czemu dziwić, skoro drużyna słuchaczy miała w składzie Roberta Lewandowskiego - całkowity przypadek sprawił, że jeden z nich nosi to samo imię i nazwisko, co znany piłkarz. Nie mogło być inaczej - to on został kapitanem drużyny!

Oprócz niego w drużynie zagrali zwycięzcy naszego konkursu: Sebastian z Warszawy, Mariusz z Kobylnicy, Robert z Warszawy, Damian z Kleczewa, Przemysław z Budzynia, Zdzisław z Leszna, Mateusz z Warszawy, Stefan z Vancouver, Piotr z Łodzi, Marcin z Kamienia Krajeńskiego, Andrzej z Węgrowa, Artur z Sochaczewa, Patryk z Lublina i Hubert z Końskich.

Ze strony radia wytypowaliśmy naszych najlepszych zawodników - a musimy zdradzić, że wszyscy panowie chcieli zagrać w tym niezwykłym meczu! Po wewnętrznych eliminacjach, testach sprawności i wytrzymałości i kilku treningach w drużynie Radia ZET znaleźli się Damian Michałowski, Tomek Florkiewicz, Mateusz Ptaszyński, Szymon Majewski, Mikołaj Kruk, Jarosław Paszkowski, Marcin Jedliński, Michał Aleksandrowicz z biura prasowego, Krzysztof Pyzia, Mateusz Golis oraz Kacper Tomczyk, Mariusz Kozioł, Cezary Skoczeń, Bartosz Filipowicz, Szymon Kruś i Mirosław Szczepanik.

Zobaczcie, jak wyglądał najważniejszy mecz tego sezonu ;) Mamy relację!

Co się wydarzyło na PGE Narodowym? 

Przed takim meczem rozgrzewka obowiązkowa! Profesjonalnie zadbali o to nasi trenerzy - Cezary Kucharski oraz Radosław Majdan. Po kilkudziesięciu minutach obie drużyny były gotowe do wejścia na boisko. Możemy zdradzić jedno - takie emocje nie mogą się z niczym równać! Zarówno dziennikarze, jak i słuchacze walczyli bardzo dzielnie - wygrać chciała każda z drużyn, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla Słuchaczy. Bramki zdobyli Mikołaj Kruk, Mariusz Kozioł, Kacper Tomczyk, Sebastian z Warszawy, Patryk z Lublina i Hubert z Końskich. Zwracamy jednak uwagę, że obu drużynom należy się uznanie za tak świetną rozgrywkę. Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom! I obiecujemy w przyszłości dogrywkę! 

Słuchajcie relacji z meczu w Radiu ZET!

Więcej: