Wygraj bilety na koncert Bastille!

24 listopada zespół Bastille wystąpi na warszawskim Torwarze w ramach trasy koncertowej „Wild, Wild World Tour”. Zostało niewiele czasu, dlatego bądź czujny. Słuchaj Radia ZET i zgarnij bilety na ich koncert.

Choć do tej pory wydali tylko dwie płyty... to na swoim koncie mają już kilka naprawdę wielkich przebojów.

Jak zdobyć bilety? To proste! Wystarczy bardzo uważnie słuchać Radia ZET i wykazać się refleksem. Jeśli na naszej antenie usłyszysz piosenkę Bastille, to dzwoń pod 321 321 321 i baw się na ich koncercie z Radiem ZET!

Kariera Bastille rozpoczęła się w 2010 roku. Początek popularnej grupy zaczął się od solowego projektu Dana Smitha, który potem do współpracy zaprosił Chrisa Wooda, Willa Farquarsona oraz Kyle'a Simmonsa. Obecnie skład Bastille jest złożony z czterech muzyków: Dan Smith, Chris Wood, Will Farquarson i Kyle Simmons. Debiutancki album Bad Blood, który wydali w 2013 roku zawiera takie hity jak Pompeii, Flaws, Laura Palmer i Things We Lost In Fire. Płyta okazała się po prostu międzynarodowym fenomenem! W naszym kraju krążek nie potrzebował sporej ilości czasu, aby pokryć się platyną.

Przed koncertem ukazała się druga, bardzo wyczekiwana płyta Bastille, a Good Grief to pierwszy singiel i zarazem utwór otwierający nadchodzący albumu zespołu - Wild World.

Źródło: mat. pras.

Więcej: