Wywiad - rzeka z Wojciechem Pokorą. Premiera już 22 września!

Wojciech Pokora, aktor, którego znają wszystkie pokolenia Polaków, po raz pierwszy udziela wywiadu - rzeki. Krzysztofowi Pyzi zdradza smaczki ze środowiska aktorskiego i wspólnie z żoną zdradza przepis na idealne małżeństwo.

Wojciech Pokora to aktor, którego za takie filmy jak "Poszukiwany, poszukiwana”, „Brunet wieczorową porą”, „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz” czy „Alternatywy 4” pokochały miliony Polaków. Przez lata występował także w kabarecie Olgi Lipińskiej. Sporadycznie mieliśmy okazję widzieć go w serialach, m.in. „Kryminalni” czy „Teraz albo Nigdy”, nadal możemy go również oglądać na deskach warszawskich teatrów. W wywiadzie udzielonym Krzysztofowi Pyzi, dziennikarzowi z zamiłowania i producentowi programów Radia ZET, opowiada o dzieciństwie, drodze do aktorstwa i pracy z najlepszymi polskimi reżyserami i aktorami.

Ale to nie wszystko - książka zawiera specjalny wątek. Jej drugim głosem jest żona Pana Wojciecha, Hanna. (na zdjęciu). Para jest razem ponad 60 lat! Jak to zrobili? Para zdradzi w książce przepis na idealne małżeństwo :)

Premiera książki „Z Pokorą przez Życie”, pierwszego wywiadu - rzeki z Wojciechem Pokorą, już we wtorek 22 września. W Radiu ZET będziecie mogli zdobyć w ten dzień pierwsze egzemplarze. Zaglądajcie na naszą stronę!

Kim jest autor wywiadu z Wojciechem Pokorą?

Krzysztof Pyzia to z wykształcenia politolog, do niedawna producent programu „Dzień Dobry Bardzo”, a obecnie „Od Ucha do Ucha” z Marcinem Sońtą oraz „Nie Mam Pytań” Szymona Majewskiego w Radiu ZET. Jest także współpracownikiem tygodnika „Angora” i autorem bloga KtoPyziaNieBladzi.pl. 

Wywiad z Wojciechem Pokorą nie jest jego pierwszą książkę. W 2013 r. wydał zapis wywiadu z detektywem Krzystofem Rutkowskim - „Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia”. 

okładka książki "Z Pokorą Przez Życie"
Więcej: