Zmiany w ramówce! Kto powita Was od września?

Kończą się wakacje, rozpoczyna się nowy rok, a my na dobry początek września przygotowaliśmy dla Was kilka zmian. 

Mamy dla Was dobre wiadomości - od września w popołudniowym paśmie usłyszycie znowu program Uważam ZET. Redaktorzy Damian Michałowski i Michał Korościel będą z Wami od poniedziałku do piątku od godziny 14 do 18, czyli aż godzinę dłużej niż zwykle. Podoba się? :)

Wraca też „Gość Radia ZET” po godzinie 8, czyli Monika Olejnik i najważniejsza polityczna rozmowa dnia. W niedzielę usłyszycie również program „7 dzień tygodnia”, czyli polityczne radiowe śniadanie, również z Moniką Olejnik.

Jak zwykle będziecie mogli też pośmiać się rano z wkrętów Kamila Nosela, a wieczorem posłuchać muzycznych nowości w „ZET na Punkcie Muzyki” Marcina Wojciechowskiego. Wracają również weekendowe programy „Świat według Blondynki” Beaty Pawlikowskiej oraz „ZET za kółkiem” Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka.

Nowe programy w Radiu ZET

Zmienia się za to skład porannego programu Dzień Dobry Bardzo. Od tej pory budzić Was będą Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz. Ale nie martwcie się! Z Marcinem Sońtą spotkacie się między 10 a 14 w nowym programie „Od Ucha do Ucha”, a kojącego głosu Marzeny Chełminiak posłuchacie w nowym programie „Życie jak Marzenie” w soboty między 10 a 14.

Mamy też dla Was wywiad Szymona Majewskiego „Nie Mam Pytań” oraz nowy cykl Kamila Nosela - „Nosel odkrywa Amerykę”, czyli rzecz o najdziwniejszych i najzabawniejszych odkryciach amerykańskich naukowców :) 

Prowadzący do tej pory popołudniowe pasmo w weekend Radomir Wit przeniesie się do poranka i będzie czekał na Was przy porannej kawie w sobotę od 6 do 10 :) Będzie też wspierał Beatę Sadowską w niedzielnym programie Aktywnie Bardzo. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich wspólne zdjęcia z biegania!

Jak widzicie - u nas z nowym początkiem roku szkolnego zmiany, zmiany, zmiany… Mamy nadzieję, że z czasem się do nich przyzwyczaicie, a nawet je polubicie :) 

Słyszymy się w Radiu ZET!

Więcej: