Netflix pokazał zwiastun serialu o Obamie. Kluby, jointy i studenckie życie

Netflix zaprezentował pierwszy trailer serialu zatytułowanego "Barry", opowiadającego o wczesnym życiu Baracka Obamy. A w zwiastunie kluby, jointy i studenckie życie. Premiera serialu już w grudniu. Zobacz, jak zapowiada się "Barry".

Serial "Barry" opowiadający o studenckim życiu Baracka Obamy prezentowany był na festiwalu filmowym w Toronto i spotkał się tam z bardzo dobrym przyjęciem krytyków. Określony został m.in. "mianem poruszającego i rewelacyjnego" . Akcja rozpoczyna się na początku lat 80. w 1981 roku 20-letni Barack Obama przybywa do Nowego Yorku, by tam rozpocząć studia. Trafia do środowiska pełnego uprzedzeń rasowych, przestępczości i stereotypów. Właśnie w takich okolicznościach młody "Barry" - bo tak nazywają go znajomi - szuka swojego miejsca w świecie i zmaga się z problemami, które nie są nikomu obce także dziś.

"Barry" - zwiastun

Kiedy premiera serialu o Baracku Obamie?

"Barry" trafi na platformie Netflix już w grudniu. Premiera zaplanowana została na 16.12., czyli miesiąc po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA. W rolę Obamy w serialu wcielił się Devon Terrell, a u jego boku pojawi się Anya Taylor-Joy, grająca Charlotte - koleżankę ze studiów przyszłego wodza Stanów Zjednoczonych. W obsadzie pojawiają się także m.in. Jenna Elfman, Anya Taylor-Joy, Jason Mitchell, Ellar Coltrane, and Avi Nash.

Zapowiada się całkiem nieźle - jak większość seriali Netflixa. Będziecie oglądać?

Więcej: