12-letnia Taylor Swift zachwyciła w „Mam Talent"

Podobno każdy ma gdzieś swojego sobowtóra. A Taylor Swift na pewno! Dwunastoletnia dziewczynka łudząco podobna do amerykańskiej piosenkarki jest gwiazdą najnowszej edycji „Mam Talent" w Stanach Zjednoczonych. I radzi sobie znakomicie!

Urocza Grace VanderWaal, która urzekła jury amerykańskiej edycji „Mam talent", już jest gwiazdą, nazywaną przed amerykańskie media nową, zdolniejszą (!) Taylor Swift.

Grace VanderWaal na castingu do „America’s Got Talent" wykonała autorski utwór „I Don't Know My Name", przygrywając sobie na ukulele.

Grace VanderWaal pochodzi z Nowego Jorku, chodzi do szkoły podstawowej i została okrzyknięta przez media „młodszą siostrą Taylor Swift". Jurorzy są oczarowani talentem dziewczynki, a Grace chyba sama nie wierzy w to, co dzieje się wokół niej.

Dziewczynka po występie castingowym otrzymała od jurorów złoty bilet, co oznacza, że nie musiała przechodzić przez kolejne fazy eliminacji, lecz automatycznie przeszła do etapu występów w odcinkach na żywo.

Grace zachwycają się media na całym świecie. Jej występy urzekły także aktorkę Reese Witherspoon, która pochwaliła dwunastolatkę na swoim Twitterze.

Radio ZET/SI