13-letnia Laura oszołomiła swoim głosem jury i widzów „Mam Talent”

Ma dopiero 13 lat, a już udało się jej podbić Rumunię. Laura zaśpiewała w „Mam talent” trudny wokalnie utwór, a po jej występie jurorzy i publiczność przecierali oczy z wrażenia, bowiem tak fenomenalnej arii nie powstydziłyby się największe diwy operowe!

Piękna dziewczynka dostała owacje na stojąco. Jury wstało z fotelów, widzowie płakali. Wzruszenie udzieliło się także młodej diwie operowej, która chyba nie spodziewała się takiego sukcesu.

Zobaczcie fenomenalny występ 13-latki, o której mówi teraz cała Rumunia, a internauci udostępnili to nagranie ponad 60 tysięcy razy.

Jedno jest pewne – to dopiero początek kariery Laury Bretan. Na pewno jeszcze o niej usłyszymy.

Nastolatki czarują widzów głosem

Trzeba przyznać, ze 2016 rok obfituje w interesujące występy wokalne w talent show.

Dopiero co świat obiegło nagranie z brytyjskiego „Mam talent”. Bohaterką internautów została 12-letnia Beau Dermott. Dziewczynka rzuciła jury i publiczność na kolana dojrzałym wykonaniem trudnego utworu „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Wszyscy piszczeli, krzyczeli i skakali. Publiczność namówiła jurorów do wciśnięcia złotego przycisku, który odsyła uczestnika bezpośrednio do półfinału. 

Słowa zachwytu płyną z całego świata także pod adresem nastolatki z Gruzji. Nina, ubrana w skromną koszulkę i jeansowe spodnie, od pierwszych sekund swojego występu w „X Factor" sprawiła, że jury oniemiało. Nastolatka śpiewająca utwór Adele została obdarzona bardzo dojrzałym głosem, który przy refrenie popularnego „Hello” poderwał całą publiczność.

Z kolei głośnym echem w naszym kraju odbił się występ 11-letniej uczestniczki programu „Mali giganci”. Dominika Ptak zachwyciła jurorów i publiczność bardzo dojrzałym wykonaniem utworu „Diamonds” Rihanny. Mimo, iż dziewczynka zafałszowała na końcu, to jurorzy byli zadowoleni z występu. Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz przyznali Dominice po 10 punktów - czyli maksymalną notę. 

Jak podobała Wam się aria operowa Laury z Rumunii?

Radio ZET/SJ

Więcej: