TVN rusza z nowym serialem. To dalsza część innego

Nowy serial produkcji TVN nazywa się „19+" i opowiada o losach absolwentów, poznanych w serialu "Szkoła", którzy muszą zacząć układać swoje dorosłe życie. 

Będzie to kolejna już produkcja z gatunku scrpited docu (seriali paradokumentalnych), która trafi na główną antenę stacji. Zdjęcia realizowane są w Krakowie. 

Jak podają Wirtualne Media, w serialu znajdą się historie młodych ludzi, którzy przeżyją pierwsze poważne miłości i sukcesy, ale też nie unikną rozczarowań. Widzowie poznają np. Melenię, która na swoim wideoblogu komentuje życie znajomych. Formuła produkcji ma być nietypowa – sceny przedstawiające perypetie bohaterów będą przeplatać się z komentarzami na blogu dziewczyny.

Fani tego typu produkcji mogą spać spokojnie. W jesiennej ramówce TVN znajdzie się także piąty sezon „Szkoły" oraz ósma serialu „Szpital".

Przypomnijmy, że w Polsce seriale paradokumentalne cieszą się ogromną popularnością. Ich fabuła przedstawia za każdym razem inne historie zwykłych ludzi zmagających się z różnymi problemów, od typowych kłopotów życia codziennego, poprzez rodzinne czy koleżeńskie konflikty, aż po wielkie dramaty.

Radio ZET/SI