2Pac żyje!? Nowe zdjęcie rapera pojawiło się w sieci

Tupac Shakur żyje? Selfie, które właśnie pojawiło się w internecie zdaje się potwierdzać pogłoski fanów, którzy wierzą, że amerykański raper wcale nie został zastrzelony. Czy to naprawdę on, 2Pac?

Selfie 2Paca stało się prawdziwym hitem zagranicznych serwisów internetowych. Na zdjęciu, które umieszczone zostało w filmiku na YouTube, widać osobę, która jest łudząco podobna do rapera. Autor materiału twierdzi, że selfie wykonane zostało w 2015 roku, czyli 19 lat po śmierci Shakura. Tupac, zgodnie z oficjalnymi danymi, został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas w wieku 25 lat. Jednak wielu fanów jest zdania, że gwiazdor postanowił sfingować swoją śmierć. W internecie co pewien czas pojawiają się różne zdjęcia, na których rzekomo widać rapera. Zwykle jednak są to kiepskie przeróbki i fotomontaże. Tym razem jednak dowodów na aktualność zdjęcia jest kilka. Autor wideo, które poniżej zobaczycie, twierdzi, że telefon, którym wykonano selfie, został wyprodukowany w ostatnich latach. Ponadto, kurtka, którą osoba na zdjęciu ma na sobie, to model z 2014 roku.

Nowe selfie 2Paca

Pogłoski o tym, że Tupac żyje pojawiają się przez cały czas od chwili ogłoszenia jego śmierci. Wiele osób jest zdania, że Shakur zmienił swój artystyczny pseudonim i nadal tworzy muzykę jako Kasinova Tha Don. Jeszcze ciekawszy jest jeden z kawałków, które dwa lata temu wyciekły do sieci. Jego tekst jest rapowany przez osobę, która opowiada o swojej śmierci, opisując dokładnie okoliczności zamordowania Shakura... "Minęło 16 lat; wciąż tkwię w klatce wspominając tamten pamiętny dzień (...); 7.09.96 [dzień strzelaniny, w której raniony został Shakur] pamiętam, jakby to było wczoraj, mam tak wiele do powiedzenia. Sprawią, że czarny przestępca zapłacze - jak opowiedzieli o mojej śmierci w mediach. Ale ja oddycham..." - brzmią wersy utworu z 2014 roku.

Czy rzeczywiście ich autorem jest Tupac i czy to on jest na powyższym zdjęciui? Tego chyba nie uda się ustalić - tak jak wielu zagadek, związanych ze śmiercią rapera. Nadal jest wiele niewiadomych. Rok temu jeden z policjantów z Las Vegas przyznał, że Shakur zapłacił mu 50 tysięcy dolarów, by sfingował śmierć rapera. W całą akcję podobno zamieszanych było kilkadziesiąt osób. Jak było naprawdę? Możemy nie dowiedzieć się nigdy.

A Wy, co myślicie? Uważacie, że 2Pac faktycznie żyje i ma się dobrze?

Więcej: