To chyba najstarszy gracz na świecie. 81-latek i rozgrywka w wirtualnych okularach [WIDEO]

Rozwój technologiczny potrafi zaskoczyć starsze osoby, które wychowywały się w czasach, kiedy komputer czy telefon komórkowy mogły być tylko wyobrażeniem. Nic więc dziwnego, że reakcja ludzi w podeszłym wieku na grę w wirtualnych okularach może tak rozśmieszać.

Gry komputerowe w połączeniu z wirtualnymi okularami odkrywają przed nami zupełnie nowy rodzaj rozrywki. Kiedy masz je na nosie, w zupełnie inny sposób przeżywasz rozgrywkę. Urządzenie to stało się obiektem pożądania wielu młodych ludzi. 

Pewien chłopak pokazał swojemu 81-letniemu dziadkowi, czym jest gra komputerowa w wirtualnych okularach. Starszy pan tak wczuł się w rozgrywkę, że omal nie uderzył tych, którzy przyglądali się jego grze. Całe szczęście nikomu nic się nie stało i skończyło się na dobrej zabawie i śmiechu. 

Jak widać na poniższym filmie, ten rodzaj rozrywki nie tylko jest przeznaczony dla młodych ludzi. 

Film stał się bardzo popularny w internecie. W zaledwie dwa dni obejrzało go ponad 80 tys. internautów. 

Nie zawsze kończy się to dobrze...

Na rynku dostępne są również gry typu horror. Przeznaczone są one dla osób o mocnych nerwach. Osoby wrażliwe czy strachliwe mogą reagować tak, jak pewna pani, która chyba zapomniała, że gra w grę. Kobieta była przerażona

Gry wyzwalają prawdziwe emocje, które nie zawsze są pozytywne. Jeśli gracz przestanie odróżniać te dwa światy, może popaść w uzależnienie. Wtedy potrzebna może się okazać pomoc eksperta

Radio ZET/MB

Więcej: