Adele po zamachach w Brukseli: Terroryści, jestście skur***lami

Zamachy terrorystyczne w Brukseli odbiły się szerokim echem także wśród artystów. We wtorek 22 marca Adele wystąpiła w Londynie na O2 Arenie. Brytyjska wokalistka zaśpiewała wzruszającą balladę Boba Dylana w hołdzie ofiarom ataku w Belgii.

- Chciałabym, żebyście wszyscy zaśpiewali ze mną. Tak głośno, żeby nas usłyszeli – wołała ze sceny Adele. Jednocześnie wokalistka poprosiła swoich fanów, aby włączyli telefony komórkowe. Ich ekrany rozświetliły wnętrze londyńskiej areny.

Nagranie z tego wzruszającego momentu pojawiło się w internecie. Film nakręcił jeden z uczestników wtorkowego koncertu Adele.

Wyraźnie poruszona piosenkarka przekazała specjalną wiadomość zamachowcom i nazwała ich skur***lami.

"

Jestem tu, żeby się z wami bawić, a wy chcecie rozrywki. Jesteśmy więc wszyscy zjednoczeni, a to czyni nas o wiele lepszymi od tych skur**eli - powiedziała wokalistka, czym zyskała ogromny aplauz publiczności. W tym samym momencie za plecami Adele wyświetlił się ogromny napis „Adele ma specjalną wiadomość dla terrorystów odpowiedzialnych za zamachy w Brukseli”.

"
"

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek była tak poruszona. Dziękuję Wam z całego serca. Zaśpiewaliście bardzo głośno. Myślę, że nas usłyszeli – dodała Brytyjka po wykonaniu ballady „Make You Feel My Love”. "

Zgromadzeni w londyńskiej arenie fani byli wyraźnie poruszeni całą sytuacją. Ich emocje nalepiej określiła modelka Cara Delevigne, która również była na koncercie Adele.

„Płakałam, a potem się śmiałam jeszcze głośniej! Inspirujące i piękne show. Dziękuję Adele, że jesteś sobą.

Występ Adele w Londynie odbył się w ramach trasy koncertowej „Adele Live 2016”. Wokalistka od lutego do listopada będzie odwiedzała największe miasta Europy.

Adele pomaga chorej fance

Brytyjska supergwiazda słynie ze swojej empatycznej osobowości. Podczas swojego pierwszego koncertu w ramach tegorocznej trasy koncertowej, Adele odwiedziła chorą dziewczynkę. 12-letnia fanka od zawsze marzyła, żeby spotkać swoją idolkę.

Brytyjska gwiazda wykorzystała przerwę pomiędzy koncertami i odwiedziła w domu chorą Tracy Gibney.

"

Jestem w szoku. Marzenie mojego dziecka spełniło się. Ona była bardzo miła, nie mogło być lepiej – powiedziała dziennikarzom mama 12-letniej dziewczynki. "

Supergwiazda może z powodzeniem zmienić zawód i zająć się swataniem zakochanych par. Podczas jednego z koncertów wokalistka zaprosiła na scenę jedną z fanek, która oświadczyła się swojemu chłopakowi. Jednak ten był przekonany do ślubu. Właśnie wtedy do akcji wkroczyła Adele, która chyba nie spodziewała się takiej deklaracji

Radio ZET/SK

Więcej: