Agata Duda zachwyciła w Jordanii

Prezydent Andrzej Duda razem z żoną Agatą Kornhauser-Dudą przebywają z oficjalną wizytą w Jordańskim Królestwie Haszymidzkim. Para prezydencka została powitana przez królową i króla Jordanii. Największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyły się kreacje obu pań. Która z nich wyglądała lepiej?

Na tę okazję pierwsza dama z Polski wybrała elegancki zestaw utrzymany w rozbielonej czerwieni. Do sukienki o kroju płaszcza dobrała niewielką torebkę puzderko w identycznym odcieniu.  Uzupełnieniem kreacji były piękne złote kolczyki i szlachetne szpilki w beżowym odcieniu, które dodały i tak bardzo wysokiej Agacie Dudzie jeszcze kilka centymetrów.

Po raz kolejny Agata Kornahauser-Duda zadbała o wszystkie szczegóły stylizacji – perfekcyjnie dobrana delikatna biżuteria i piękna torebka dodała całości jeszcze więcej arystokratycznego sznytu. 

Która wyglądała lepiej?

Równie piękną kreację miała na sobie królowa Rania. Na uroczystości monarchini z Jordanii zaprezentowała się w białej sukience 7/8 z fantazyjnym fontanziem. Ale nie byłaby sobą, gdyby nie zadbała też o dodatki – do kreacji zestawiła z pięknymi czarnymi szpilkami i kopertówką ozdobioną motywem wężowej skóry.

Radio ZET/SI