Agent Gwiazdy 2.: w programie wystąpi Jarosław Kret

Program „Agent Gwiazdy" spotkał się ze sporym zainteresowaniem widzów TVN, nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się wyprodukować drugą edycję programu. Show „Agent Gwiazdy 2." będzie można oglądać już wiosną 2017 roku. Tym razem program ma być kręcony nie w Afryce, ale w Ameryce Południowej: a dokładnie  w Argentynie. Już wiadomo, że wśród uczestników znajdzie się Jarosław Kret.

„Agent  Gwiazdy" jest odświeżoną wersją reality show z 2000 roku  – „Agent". Tym razem uczestnikami nie są zwykli ludzie, ale bohaterowie pierwszych stron gazet, którzy za zadanie mają wytypować tytułowego agenta, który podczas całej podróży próbuje pokrzyżować pozostałej części grupy szyki. 
Jak podają Wirtualne Media, w wiosennej ramówce 2017 TVN pokaże 2. edycję programu „Agent - Gwiazdy". Tym razem show kręcony ma być w Argentynie, a prowadzącą znów będzie Kinga Rusin. Już wiadomo, że jednym z uczestników programu będzie Jarosław Kret, dziennikarz, pogodynek i podróżnik.

Agent Gwiazdy 2: Jarosław Kret wśród uczestników show

Zdjęcia do programu mają rozpocząć się jeszcze w listopadzie. Tym razem stacja ma podobno zadbać o to, by nie powtórzyła się sytuacja z pierwszej edycji celebryckiego wydania, kiedy uczestnicy odpadający z „Agenta" ujawniali swój powrót do kraju i było przez to wiadomo, kogo na pewno nie zobaczymy w następnych etapach i kto na pewno nie jest tytułowym agentem.
Pierwszą edycję reality-show wygrał aktor Antoni Królikowski, tytułowym agentem był zaś dziennikarz i aktor Hubert Urbański.

Radio ZET/SI