Agnieszka Chylińska wraca - nowa płyta 2016 "Forever Child"

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów wydaniem nowej płyty! Album "Forever Child" właśnie trafił do sklepów. Promuje go specjalna sesja i singiel a już wkrótce trasa koncertowa. Oto szczegóły nowej płyty i koncertów Agnieszki Chylińskiej 2016.

Bez żadnych zapowiedzi, bez publikowania singli przed premierą krążka, całkiem z dnia na dzień Agnieszka Chylińska po siedmiu latach wydała nową płytę. Album zatytułowany "Forever Child" dziś, 30 września 2016, trafił na sklepowe półki. Choć wcześniej wiele pogłosek na temat krążka pojawiało się w sieci, to nic nie było oficjalnie potwierdzone. Teraz Chylińska pokazała, że potrafi naprawdę bardzo zaskoczyć. Kilka tygodni temu zaprezentowała się nam w nowym kolorze włosów - a właściwie powróciła do dawnej czerni. I to był chyba zwiastun nadchodzącego wydawnictwa. Ostrą, pełną siły Agnieszkę można podziwiać w pierwszym teledysku z nowej płyty. W rozmowie z Onet.pl piosenkarka zdradziła, w jakich okolicznościach powstawał album:

"

"To był intensywny czas w moim życiu. Rodziłam kolejne dzieci, walczyłam z problemami. Płyta powstawała, kiedy byłam na życiowym zakręcie (...). Ułożyłam dokładny scenariusz, jak będzie przebiegało moje życie (...). I to mnie zgubiło. Rzeczywistość zweryfikowała wszystkie te plany.". "

Na nowej płycie Chylińskiej znalazło się10 utworów - w tym znany już nam kawałek "Kiedy przyjdziesz do mnie".

Chylińska

Forever Child: tracklista

1. Klincz

2. Borderline

3. Rozpal

4. Jak dawniej

5. Królowa łez

6. KCACNL

7. Mona Liza Twoich snów

8. Zostaw

9. Fajerwerk

10. Kiedy przyjdziesz do mnie.

Oprócz wydania nowej płyty Chylińskiej na jej fanów czeka jeszcze jedna niespodzianka: trasa koncertowa Forever Child promująca nowe wydawnictwo wokalistki. Kiedy i gdzie koncerty Agnieszki Chylińskiej? Daty i miejsca, dokładna rozpiska poniżej!

Agnieszka Chylińska - koncerty Forever Child

21.10 – Warszawa, Palladium

4.11 – Wrocław, Hala Stulecia / Sala wielofunkcyjna

6.11 – Łódź, Wytwórnia 22.11 – Poznań, MPT Hala nr 2

4.12 – Kraków, Kwadrat

10.12 – Katowice, Mega Club

11.12 – Gdańsk, B90

10.03 – Londyn, Forum

11.03 – Manchester, The Ritz

12.03 - Dublin, The Academy

12.03 - Dublin

Singlem promującym nową płytę Chylińskiej "Forever Child" jest utwór "Królowa łez", do którego już powstał teledysk.

 "Królowa łez" - teledysk pierwszego singla

Więcej: